2016 Survivor Gönüllüler Aday Listesi ve Oy Vermek

2016 Survivor Gönüllüler Aday Listesi ve Oy Vermek

2016 yılı Survivor yarışması için gönüllüler takımından bir kişi halk tarafından seçilecektir.Bunun için kendiniz de bir aday isim belirleyebilirsiniz.

Oyların sonunda en iyi 50 kişi arasında seçme yapılacak ve 50 kişi arasında seçilen bir isim gönüllüler takımında yer alacaktır.Belki de sizin oluşturduğunuz aday yarışmaya katılacak olabilir.

Şimdi gelelim aday nasıl oluşturabiliriz onu anlatmaya.

Öncelikle buraya giriyoruz.

Bu linkte tüm adayların isimleri yer alıyor.En yüksek puan alanların isimleri ve detayları yazıyor.Bu linke girdikten sonra sol üst köşedeki “Adayım Var” butonuna tıklayarak sizde kendi arkadaşınızı aday gösterebilirsiniz ve onun için oy toplayabilirsiniz.

Yine aynı şekilde o linke girdiğinizde karşınıza çıkan kişilerden istediğinize oy verebilirsiniz.Oylamaya katılan arkadaşlara başarılar diliyorum.

Son olarak benim de üniversiteden bir arkadaşım yarışmaya katılmak istiyor buradan oy verirseniz sevinirim 🙂 .Herkese teşekkürler.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.