4 Harf Boştaki .net Domainler

4 Harf Boştaki .net Domainler

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere 4 harfli boşta olan .net domainleri paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi 4 harf .com boşta domain bulunmuyor.Hatta önümüzdeki 5-10 yıl içerisinde 5 harf .com’lar bile tamamen dolabilir.Fakat com’un dışında en iyi uzantı olan .net’leri de es geçmemek gerekiyor.Şuanda güncelde 3 harf .net boşta domain bulunmuyor.Ama 4 harf .net domainler var.Şimdilik fazla para etmeseler de önümüzdeki yıllarda 4 harf .net domainler de oldukça iyi paralar edecek diye düşünüyoruz.

İşte bu yüzden sizlere bir yardımımız olsun diye yatırımlık 4 harf .net boştaki alan adlarını paylaşacağız.Şimdi lafı uzatmadan alan adlarına geçelim.

Boştaki 4 Harf .net Alan Adları

pddv.net
osaw.net
dyvp.net
dyvs.net
yvco.net
yvcb.net
kapw.net
dvvn.net
dvvz.net
dvvq.net
vivk.net
zvbt.net
sacz.net
vivw.net
sobh.net
pfat.net
kabr.net

Şimdilik boşta 4 harf .net domainler bu şekildedir.Bu domainleri epeydir saklıyordum yatırım yaparım diye.Fakat almaya fırsatım olmadı o yüzden bu konu altından sizlerle paylaşmak istedim.Umarız işinize yarar.Yorumlarınızı bekliyorum.

NOT=Domainleri epeydir saklıyordum.Aralarında alınmış olanlar olabilir.O yüzden kusura bakmayınız.Zamanla diğer boşta olan 4 harf .net alan adlarını da ekleyeceğim.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.