A101 Marketlerinin Toplam Mağaza Sayısı Kaçtır?

A101 Marketlerinin Toplam Mağaza Sayısı Kaçtır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere a101 marketlerinin toplam şube sayısını paylaşacağız.

A101 Türkiye’nin en büyük marketler zincirinden birisidir.Özellikle son zamanlarda Bim marketleriyle kapışmasıyla bilinir.Gerçekten A101 ve Bim her ikisi de market konusunda en iyileridir.Kimilerine göre Bim daha iyidir fakat kimilerine göre ise a101 daha iyidir.Neyse biz konuyu fazla saptırmadan her iki markete de hizmetlerinden dolayı teşekkür edelim.Çünkü her ikisi de en uygun ve en kaliteli ürünleri bizlere sunuyor.

Şimdi gelelim en merak edilen sorulardan birisi olan a101’in toplam kaç tane şubesi olduğu öğrenmeye.

A101 Toplam Market Sayısı

A101 marketler zinciri şuanda Türkiye’de en fazla şubesi bulunan market konumundadır.Geçtiğimiz aylarda a101 7000. şubesinin açılış reklamı vardı.O reklama buradaki videodan ulaşabilirsiniz.Evet arkadaşlar yanlış duymadınız a101’in Türkiye’de toplamda 7000 mağazası bulunmaktadır.Belki de şuanda yeni 20-30 tane şubesi açılmıştır.

Kısacası reklama göre konuşursak a101’in minimum 7 bin tane şubesi bulunmaktadır.Bu sayıyla en yakın rakibi Bim marketlerini geçmiştir.Bakalım ilerde bu sayı kaç olacak bilmiyoruz.Her iki markete de başarılar diliyoruz.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.