Adsense “Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz…” Hatası Çözümü

Adsense “Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz…” Hatası Çözümü

Herkese merhabalar arkadaşlar son zamanlarda Adsense’in vermiş olduğu “Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, fakat isteğinizi şu anda işleyemiyoruz. Mühendislerimiz bu problemden haberdar edildi ve çözmek için üzerinde çalışacaklar.” hatası mevcuttur.Bu hatanın çözümünü sizler için araştırdık umarız faydalı olur.

Bu hatayı aldığınızda sakın korkmayın arkadaşlar.Hata mesajında da yazdığı gibi Google Adsense mühendisleri bazı hesaplarda inceleme yapıyor.Büyük ihtimalle istatistik çıkartıyor olabilirler.Yani genel bir Türkiye istatistiği.Mesela 13 Nisan 2017’de Türkiye’nin to oranı veya tbm oranı gibi verilere bakıyor olabilirler.Ya da mühendisler daha farklı şeylere de bakıyor olabilirler.

O yüzden korkmanın bir anlamı yok.Paneliniz eninde sonunda açılacaktır.Peki bu hatayı alanlar paneline nasıl girecekler şimdi onun çözümüne geçelim.

Öncelikle arkadaşlar bu hatayı alıyorsanız “www.google.com/adsense/m/” sayfasından google adsense panelinize erişebiliyorsunuz.O yüzden dediğimiz gibi hesabınıza bir şey oldu diye korkmanıza gerek yoktur.Tabii ki bu linki masaüstünden açmanız gerekiyor.Ek olarak bu linkteki panel eski görünümü içeriyor.Yani bu panelden detaylı bilgilere ulaşamazsınız.Linke girdiğimizde karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.(Resmi göremeyenler adblock uygulamasını kapatırlarsa görebilirler.)

Gördüğünüz gibi arkadaşlar “https://www.google.com/adsense/m/” linkine girerek geçici panelinize ulaşabilirsiniz.

Bu hatanın çözümü de bu kadardır.Gerçek panelinizin açılması için duruma göre ortalama 2-3 gün beklemeniz gerekebilir.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi günler bol kazançlar dileriz.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.