Advoly Ödeme Kanıtı

Advoly Ödeme Kanıtı

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere son zamanlarda ortaya çıkan yeni bir reklam firması olan advoly’nin ödeme kanıtını paylaşacağım.

Öncelikle advoly’den bahsedeyim.Advoly google adsense reklam firmasının bünyesinde çalışıyor diyebiliriz.Reklam firması tamamen Türk malıdır.Forumlarda gördüğümüz üzere ilk ödemelerini alan bir çok arkadaş var.Lakin son zamanlarda bazı kullanıcılarına ödemelerini yapmamışlar.Bu konu hakkımda detaylı bir bilgim bulunmuyor ama spam para kazananları banlamışlar diye söyleniyor.

Advoly reklam firmasını öneriyorum diyemem ama önermiyorum da diyemem.Çünkü ilk başlarda dediğim gibi ödemelerini yapmışlar ama son zamanlarda bazı ödemelerde aksaklıklar yapmışlar.Yeni bir firma olduğu için belki anlayış gösterilebilir ama ilerleyen zamanlarda detaylı olarak son gelişmeleri tekrardan buraya yazacağım.

Şimdi gelelim ödeme kanıtına.Ödeme kanıtı resmi izin alınarak konulmuştur.

Advoly ödeme kanıtı bu şekildedir;

Advoly Ödeme Kanıtı 1

Herkese bol kazançlar dilerim.İyi günler.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
Sonraki Yazı
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

  • Süleyman diyor ki

    Bu firmadan ödeme alan birisiyim ancak mayıs ayı ödemesini hiç bir illegal yöntem kullanmadıgim halde mayıs 2016 ödememi yapmadılar. Ofislerini ziyarete gittiğimde hiç kimseyi bulamadım. O yüzden ben önermiyorum.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.