Ahşapların Canlı Görünmesi İçin 5 Çözüm

Ahşapların Canlı Görünmesi İçin 5 Çözüm

Hemen hemen hepimizin evinde illaki bir ahşap mobilya ya da zemin bulunmaktadır. Peki ya bu ahşap mobilyaların parlaklığını koruyarak daha canlı gözükmesi için ne yapmamız gerekmektedir? Sizlere farklı çözüm yolları sunarak bu sorularınızı cevaplayalım. Ahşap yüzeyler genellik ile cila yöntemi kullanılarak parlatıldığından zaman içerisinde bu cila işlevselliğini kaybederek yok olmaktadır. Zamanla kaybolan bu cila için sizlere doğal çözüm yolları sunacağız.

Ahşapların canlı görünmesi için 5 çözüm yolu;

Hepimizin evinde bulunan zeytinyağı ve limonu karıştırarak bu ahşap yüzeylere uygularsanız, mobilyalarınız eski parlaklığına tekrar kavuşacaktır. Ya da ikinci bir seçenek olarak sizlere bal mumu ve terebentin öneriyoruz. Bu iki maddeden de bir kaba çeyrek bardak katarak karışım haline getirebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz ahşap bölgeye sürerek parlatabilirsiniz. Ahşapların canlı görünmesi için 5 çözüm yolundan Üçüncü bir yol ise; vazelin. Hepimizin evinde bulunan vazelin ile de cila görevi yapabilirsiniz. Badem yağı ve beyaz sirke ise dördüncü bir seçenek. Gene çeyrek bardak oranında kullanarak karışımınızı oluşturabilirsiniz. Son olarak ise sizlere keten tohumu yağını öneriyoruz.

Yukarıda sizlere ahşapların canlı görünmesi için 5 çözüm yolu sunduk. Bunlardan birini kullanarak çok rahat bir şekilde ahşaplarınızı parlatabilirsiniz ve Umarız bu doğal çözüm yolları ile sizlerin yardımcı olabilmeyi başarmışızdır. Şimdiden hepinize kolay gelsin diyoruz.

Kaynak:

  1. ModaMobilyaModelleri.comhttps://modamobilyamodelleri.com/ahsap-mobilyalarinizi-temizlemenin-puf-noktalari/
  2. https://home.howstuffworks.com/home-improvement/household-hints-tips/cleaning-organizing/5-household-items-for-cleaning-furniture.htm

---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.