Berber & Kuaför Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor

Berber & Kuaför Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere berber ve kuaförlerin kaçta kapanıp kaçta açıldıklarını yani çalışma saatleri nelerdir onları paylaşacağız.

Berberler veya kuaförler için belli bir çalışma saati aralıkları yoktur. Sonuçta bankalar, devlet kurumları vb. gibi kurumsal yerler değildir. Bu yüzden genelde çalışma saatleri değişir. Şimdi gün gün berberlerin ve kuaförlerin kaçta açılıp kaçta kapandıklarını sizlere yazalım.

Berber & Kuaför Çalışma Saatleri

  • Pazartesi ==> 08:00 – 22:00
  • Salı ==> 08:00 – 22:00
  • Çarşamba ==> 08:00 – 22:00
  • Perşembe ==> 08:00 – 22:00
  • Cuma ==> 08:00 – 22:00
  • Cumartesi ==> 10:00 – 21:00 (Hafta sonları değişiklik gösterebilir)
  • Pazar ==> 10:00 – 21:00 (Hafta sonları değişiklik gösterebilir. Ayrıca pazar günleri bazı yerler kapalıdır.)

Yukarıdaki listede de gördüğünüz gibi berberler hafta içi her gün (değişiklik göstermekle birlikte) ortalama sabah saat 8’de açılır ve akşam saat 10’da kapanır. Hafta sonları ise saatlerde değişiklik olabilir fakat ortalama sabah 10’da açılır akşam 9’da kapanır.

NOT 1 = Ek olarak pazar günleri bazı berberler kapalı olmaktadır. Fakat bazıları açık olabiliyor.

Fakat dediğimiz gibi berberlerin veya kuaförlerin belli bir çalışma saatleri yoktur. Ama ortalama bu saatlerde açıktırlar. Mesela bazı günler akşamları daha fazla açık kalabiliyorlar. Örneğin kurban ve ramazan bayramlarında, arefe günlerinde, tatil günlerinde vs. berberler sabah 2’ye 3’e kadar açık kalabiliyor. Aynı şekilde kuaförler, güzellik salonları da böyledir. Ayrıca cadde kenarlarında bulunan berberler gece geç vakitlere kadar açık kaldıkları oluyor. Ama sokak aralarındaki küçük işletmeli berber-kuaför dükkanları genellikle akşam 10 gibi kapanıyor.

NOT 2 = Tekrardan belirletim berber ve kuaförler için belli bir çalışma-mesai saatleri yoktur. Özel kurumlar olduğundan dolayı gece 12’ye kadar da açık kalabilir 9’a kadar da. Bu yüzden en iyi çalışma saatleri aralığını kendi berberinize sorarak öğrenebilirsiniz. Hatta berber sırası beklememek için onun numarasını alıp whatsapp üzerinden yazarak yer ayırtıp öyle de berbere gidebilirsiniz.

Sizin yaşadığınız yerdeki berberler saat kaçta açılıp kaçta kapanıyor yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Teşekkürler…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*