Boruto: Naruto Next Generation Anime İncelemesi

Boruto: Naruto Next Generation Anime İncelemesi

Evet geçtiğimiz günlerde yeni bir anime serüveni daha başladı.Naruto’nun devam serisi olan Boruto animesi şuanda güncelde 3. bölümüyle geçtiğimiz perşembe günü ekranlara çıkmıştı.Bu konumda sizlere Boruto animesi incelemesi ve bazı bilgileri paylaşacağım.

Öncelikle Naruto hayranı olarak şunu söylemeliyim ki Boruto animesine hızlı bir geçiş yapılmış.Yani bizim küçük Naruto’muz birden karşımıza 70 lik dedeler gibi olgunlaşmış büyümüş bir şekilde çıkıyor.Bu beni gerçekten üzdü.Sonuçta Naruto’nun düğününden sonra ne biliyim en azından Boruto’nun bebekliğini veya kızının adını unuttum onun da aynı şekilde bebekliğini gösterebilirlerdi.Ya da ne bileyim Shikamaru’nun düğününü de izleyemedik mesela.Yani aniden Boruto’ya geçiş yapması beni derinden üzdü diyebilirim.

Sonrasında Naruto’nun çocuklarına karşı davranışları da oldukça enteresan.Naruto ve Naruto Shippuuden’deki Naruto ile Boruto’daki Naruto arasında epey bir fark var gibi duruyor.Ya da 3. bölüme kadar diyebilirim.Normalde Boruto karakterine pek ısınamadım ama 3. bölümün son sahnesini hatırlarsanız, Naruto eve geliyor ve çocuklarına selam bile vermeden odasına uyumaya çıkıyor.Yani Naruto böyle biri miydi ki animeyi böyle çekmek mi zorundaydınız.Bu konuda Boruto’nun babasına kızmasına tamamen katılıyorum.

Evet Naruto hokage olabilir çok yoruluyor(aslında o kadar çakraya sahip bir ninjanın da yorulması ilginç) olabilir ama en azından çocuklarına karşı ilgili davranması gerekmekte diye düşünüyorum.Belki ilerleyen bölümlerde bu değişebilir şuan henüz herşey belli değil.

Naruto ve Naruto Shippuuden’i izleyenler Boruto’yu da izlemelerini kesinlikle tavsiye ediyorum.Her ne kadar Naruto gibi olmasa da Boruto’da sonuçta aynı genleri taşıyor illaki ukalalığı ve şımarıklığı bir yerden sonra azalacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca Boruto animesinde de eski animedeki karakterleri sık sık görebiliyoruz.Mesela Shino(böcekleri kullanan) akademide öğretmenlik yapıyor.Shikamaru Naruto’nun sağ kolu gibi bir şey zaten.Bu tarzda yeni animemizde eski karakterlere sık sık rastlayabiliyoruz.

Animenin ilk bölümündeki ilk sahneyi izlediyseniz animenin sonunda ne olacağını az çok tahmin ediyorsunuzdur.Ben söylemiyim yinede spoiler vermiyim yani.Aslında başlarda ilk sahneye animenin hemen hemen son savaşını koymasını pek beğenmemiştim.Ama sonradan aşırı derecede meraklandım ve animenin şuan hemen sona yaklaşmasını istiyorum.Bu elbette izleyicileri Boruto’dan koparmamak adına yapılmış bir hamledir diyebiliriz.

Öte yandan Boruto hakkında bahsetmediğim ne kaldı diye düşünüyorum.Ha evet birde yeni jenerasyon muhabbeti var.Zaten animenin adı “Boruto: Naruto Next Generation” yani “Boruto: Naruto Yeni Nesil” dir.Yeni animemizde daha fazla elektronik eşyalar göreceğimiz aşikardır.Hatta bazı ninjutsu hareketleri teknolojik aletlerle yapılacak gibi duruyor.Bakalım izleyip hep birlikte göreceğiz.

Son olarak Boruto animesini her perşembe günleri Türkçe altyazılı olarak internetten izleyebilirsiniz.

Boruto hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız yorum kısmından bana sorabilirsiniz.Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.Şimdilik herkese iyi günler dilerim dattebayo!


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.