Çapa Hastanesi Çalışma Saatleri | Kaçta Açılır Kaçta Kapanır?

Çapa Hastanesi Çalışma Saatleri | Kaçta Açılır Kaçta Kapanır?

Merhabalar bu yazıda sizlere Çapa hastanesinin çalışma saatlerini gün gün paylaşacağız.

İstanbul’un merkezinde yer alan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çapa Hastanesi, devlet hastaneleri arasında en iyilerinden birisidir. Günlük binlerce hastanın tedavi olmak için gittiği hastane ulaşım olarak da çok iyi yerde bulunmaktadır. Tramvay ile Çapa-Şehremini durağında indiğinizde direkt karşınızda hastaneyi bulabilirsiniz. Ayrıca hastaneye gitmeden önce çalışma saatlerini bilmeniz gerekmektedir. Sonuçta Çapa hastanesi özel bir hastane olmadığı için gece 12’lere kadar açık olamıyor maalesef. Bu yüzden hastaneye erkenden gitmeniz gerekmektedir. Şimdi gün gün Çapa hastanesi çalışma saatlerini paylaşalım.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çapa Hastanesi Çalışma Saatleri

  • Pazartesi09:00 – 16:00
  • Salı09:00 – 16:00
  • Çarşamba09:00 – 16:00
  • Perşembe09:00 – 16:00
  • Cuma09:00 – 16:00
  • CumartesiHafta sonu hastane kapalıdır, sadece acil açıktır!
  • PazarHafta sonu hastane kapalıdır, sadece acil açıktır!

Çapa devlet hastanesi yukarıdaki lisede de gördüğünüz gibi hafta içi her gün sabah saat 9’da açılmaktadır ve akşam 4’de kapanmaktadır. Yani öğleden sonra 4’e kadar açık kalmaktadır. Hafta sonları ise normal bölümler maalesef kapalı olmaktadır. Fakat acil bölümü açıktır. Yinede çapa hastanesini “414 20 00” numarasından arayabilirsiniz ve detayları öğrenebilirsiniz. Ek olarak hastanenin hemen hemen tüm bölümleri 12:30-13:30 arasında 1 saat öğle molası vermektedir. Yani bu saatler arasında doktorlar yemeğe çıktıkları için muayene yapılmamaktadır.

Ayrıca Alo 182 hattını arayarak online randevu da alabilirsiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*