Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzenleri (Kupa-Ganimet)

Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzenleri (Kupa-Ganimet)

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Clash of Clans en iyi 12. seviye belediye binası köy düzenlerini paylaşacağız. Resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Clash of clans mobil oyunların en çok ses getiren ve halan da en çok oynanan oyunlarından birisidir. Günümüzde oyuncu sayısında azalma olsa da bu alanda hala zirvededir diyebiliriz. Çünkü CoC oyununa benzeyen tüm oyunlar CoC’dan esin alınmıştır ve ona benzetilmeye çalışılmıştır. Bu bakımdan ilkler her zaman efsanedir diyebiliriz. Haliyle clash of clans sağlamlığını korumaktadır.

Clash of Clans oynarken fazla kupa ve ganimet kaybetmemek için köy düzenimizi en iyi şekilde tasarlamamız gerekmektedir. Bu bakımdan köyümüzü düzenlerken iyi düşünmemiz gerekiyor. Fakat fazla düşünmemeniz için sizlere en iyi 12. seviye köy düzenlerini derledik. Resimlerden bakarak kendi oyununuza entegre edebilirsiniz.

Clash of Clans En İyi 12. Seviye Köy Düzenleri

1-) İlk sırada ganimet korumaya yönelik köy düzeni mevcuttur. Aslında hem ganimet hem de kupa korumaya yönelik de diyebiliriz. Listedeki en iyi köy düzenlerinden birisidir. Zaten gördüğünüz gibi 12. seviye belediye binası en ortada duruyor. En aşağıdan dalan bir kişi 3 duvarı da yıkmak zorunda kalacak. Haliyle aşılması zor bir köydür. Yani rakipleriniz en iyi 2 yıldız kazanırlar. Bu da zor bir ihtimal diyebiliriz.

2-) 12. seviye klan savaşı için bir köy tasarımı. Fakat gerçek köyünüzde de bu tasarımı kullanabilirsiniz. Özellikle cehennem kuleleri ve gizli teslaların konumu çok iyi duruyor.

3-) Bu köy düzeni de ganimet korumaya yöneliktir diyebiliriz. Bu köy düzenini kullanarak daha az altın ve iksir kaybedebilirsiniz.

4-) Bu köy tasarımı ise daha çok belediye binasını korumaya yöneliktir. Yani kupa kaybını önlemek için bu düzeni kullanabilirsiniz.

Şimdilik en iyi coc 12. seviye köy düzeni haritaları bu şekildedir. Sizlerin de tavsiye ettiği tasarımlar varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*