Clash of Clans 3. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Clash of Clans 3. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Herkese iyi günler dileriz bu yazımızda sizlere Clash of Clans oyunundaki 3. seviye en iyi köy düzenlerini paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Daha önceden 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ve 11. seviye en iyi köy düzenlerini paylaşmıştık.O düzenlere buradaki kategoriden ulaşabilirsiniz.Şimdi gelelim maddeler halinde en iyi 3. seviye clash of clans köy düzenlerini paylaşmaya.

1-) Bu köy düzeni hem köy binanızı hem de kaynaklarınızı korumaktadır.Bu köy düzeni ile aynı seviyedeki rakiplerinize 3 yıldız vermeniz çok zordur.

2-) Bu köy düzeni tamamen kaynakları korumaya yöneliktir diyebiliriz.Köy binası bilerek dışarıda duruyor.Çünkü saldıran adam direkt olarak köy binasına saldırmak isteyecek ve ganimetleriniz sizde kalacak o yüzden büyük ihtimalle tek yıldız kaybedeceksiniz.

3-) Bu köy düzeni yine aynı şekilde hem köy binası hem de altın ve iksir depolarını korumaya yöneliktir.Ortada duran havan topu hepsinin korumasını sağlamak için en ortada durmaktadır.

4-) Aralarında en beğendiğimiz 3. seviye köy düzeni budur diyebiliriz.Çünkü surlar en önemli binaları korumaktadır.Köy binası havan topu ve depolar surların içinde olduğu için bu düzen en tercih edilen köy düzenlerinin içinde gelir.

5-) Son olarak bu köy düzenini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Bu köy düzeni de 4. süne çok benziyor.İster onu kullanın ister bunu.İkisi de en iyi düzenlerden birisidir diyebiliriz.

Şimdilik en iyi 3. seviye coc köy düzenleri bu şekildedir.Sizlerin de bildiği köy düzenleri varsa resimlerini yorum kısmından paylaşabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda daha fazla köy düzeni paylaşacağız.Herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.