Clash of Clans 4. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Clash of Clans 4. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Herkese merhabalar daha önceden clash of clans 5. seviye ve üstü köy düzenlerini sitemizde paylaşmıştık.Bu yazımızda ise sizlere clash of clans 4. seviye en iyi köy düzenlerini paylaşacağız.

Maddeler halinde en iyi 4. seviye köy düzenlerini paylaşalım.

1-) Bu köy düzeni ile tamamen köy binanızı savunma altına alabilirsiniz.Bu düzen ile bırakın 3 yıldızı 2 yıldız vermeniz bile oldukça zor olur.4. seviye için en iyi köy düzenlerinden birisidir diyebiliriz.

2-) Bu köy düzeni de 1. si gibi tamamen köy binanızı savunma amaçlı yapılmıştır.Bu köy düzenine sahipseniz rakipleriniz sizden maksimum tek yıldız alacak gibi duruyor.

3-) Bu köy düzeni de tamamen savunma amaçlıdır.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

4-) Şimdi ise geldik tamamen kaynakları korumaya yönelik yapılan köy düzenlerine.Bu köy düzenleriyle birlikte hem altın hem de iksir koruması yapabilirsiniz.Köy binanız yıkılacaktır elbette ama en azından kaynaklarınızı rakibe bırakmayacaksınız.

5-) Bu köy savunması ise hem köy binasını hem de tüm iksir depolarını korumaya yöneliktir.Hem kaynağınızın korunmasını istiyorsanız hem de fazla kupa kaybetmek istemiyorsanız bu yerleşim tam da size göredir.

Not=Ek olarak şunu belirtmekte fayda var.Köy düzenleri 4. seviye olduğu için fazla yerleşim alternatifi bulunmamaktadır.O yüzden hemen hemen tüm köy düzenleri birbirlerine benzemektedir.

Şimdilik 4. seviye en iyi köy düzenleri bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda listeyi arttıracağız.Herkese iyi eğlenceler dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.