Clash of Clans 6. Seviye En İyi İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Clash of Clans 6. Seviye En İyi İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Merhaba arkadaşlar sizlere bu yazımızda clash of clans 6. seviye inşaatçı köy düzenlerini göstereceğim. Umarım beğenirsiniz.

Bildiğiniz gibi clash of clans’da yapılan son güncellemeyle artık 2. bir köye sahip oluyoruz.Bu köyümüzün adı da inşaatçı üssü köyüdür.Şimdilik 6. seviyeye kadar inşaatçı üssü köyü ana binası mevcut.İlerleyen zamanlarda oyuna güncelleme gelince diğer köy düzenlerini de sitemize ekleyeceğiz.Şimdilik sizleri en iyi 6. seviye inşaatçı üssü köy düzenleriyle baş başa bırakıyoruz.

1-) İlk sıradaki köy düzenimiz aşağıdaki gibidir.Bu düzen ile ana binanızı kaybetmeniz neredeyse imkansızdır.Çünkü epey bir korumaya sahiptir.

2-) Aralarında en beğendiğimiz inşaatçı üssü 6. seviye köy düzeni budur diyebiliriz.Bu köy düzeni ile rakibinize 2 veya 3 yıldız vermeniz çok zordur.

3-) Simetrik görünümlü harika bir köy düzeni daha karşınızda.Bu köy düzeni ise hem havan toplarını hem de normal saldırı yapan topları koruyor.Ek olarak köy binasını da koruyor.

4-) Hem kaynakları hem de ana köy binasını korumayı amaçlayan bu köy düzenini gönül rahatlığıyla köyünüze uygulayabilirsiniz.Dilerseniz dışarıda duran duvarları içeriye alarak daha da sağlamlaştırabilirsiniz.

5-) Geldik listemizin son köy düzenine.Bu düzen ise yine simetrik 2’li bir düzendir diyebiliriz.Bu düzeni de düşmanlardan korunmak için kullanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar.İlerleyen zamanlarda daha güzel inşaatçı üssü 6. seviye köy düzenleri bulursak sitemize ekleyeceğiz.Herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.