Clash of Clans 7. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Clash of Clans 7. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere clash of clans oyunundaki en iyi 7. seviye inşaatçı üssü köy düzenlerini paylaşacağız.Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Son yapılan güncellemeyle birlikte clash of clans 7. seviye inşaatçı üssü çıktı.Artık oyunda inşaatçı üssü köyünüzü 7. seviyeye yükseltebileceksiniz.Bununla birlikte köy düzenleri de değişmektedir.Hal böyle olunca sizler için google görsellerden ve yabancı kaynaklı web sitelerden 7. seviye inşaatçı üssü köy düzenlerini araştırdık ve aralarından iyilerini seçtik.Lafı uzatmadan bu köy düzenlerini paylaşalım.

1-) İlk olarak aşağıdaki gibi bir köy düzenini sizlere sunuyoruz.7. seviye inşaatçı köy binası tam ortada yer almakta ve yanlarında gördüğünüz gibi kaynaklar bulunmaktadır.Bu köy düzenini savunma amaçlı kullanabilirsiniz.

2-) İkinci sıradaki düzenimiz aşağıdaki gibidir.Bu köy düzenine üst kısımlardan saldırı gelirse yenilmeniz neredeyse imkansız gibi.Fakat alt taraftan saldırı gelirse aynı şeyi söylemek mümkün değil.Bu yüzden alt tarafa savunma amaçlı binalar yerleştirilebilir.

3-) Üçüncü olarak sizlere aşağıdaki düzeni sunuyoruz.Bu köy düzeni bizim de en beğendiğimiz 7. seviye inşaatçı köy düzenidir.Her taraftan saldırı yeseniz bile %100 yenilgi almanız çok zor gibi duruyor.

Şimdilik bu kadar.İlerleyen zamanlarda köy düzeni sayısını arttırabiliriz.Herkese iyi oyunlar dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.