Clash of Clans 8. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Clash of Clans 8. Seviye En İyi Köy Düzenleri

Merhabalar arkadaşlar yine bir clash of clans serisi için tekrardan kalemi elime alıyorum.Bu yazımda sizlere clash of clans en iyi 8. seviye köy düzenlerini paylaşacağım.Umarım faydası olur.

Clash of clans’da köy düzeni oldukça önemlidir.Saldırı kadar savunmaya da önem vermeniz gerekiyor.Bunun için de köyünüze güzel düzenler uygulayabilirsiniz.Daha önceki yazılarımda 11. , 10. ve 9. seviyeler için en iyi köy düzenlerini paylaşmıştım.Onlara site içi arama butonundan ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim clash of clans 8. seviye köy düzenlerine;

1-) Bu köy düzeni tamamen iksirleri ve altın depolarını korumak için yapılmıştır.Eğer fazla kaynak kaybetmek istemiyorsanız bu düzeni kullanabilirsiniz.

coc-8-seviye-koy-duzeni-1

2-) Burada ise bildiğiniz gibi büyücü kuleleri alan hasarı vuruyor okçular ve askerler hemen eriyebiliyor.O yüzden büyücü kuleleri iç taraflara koyulmuş.

coc-8-seviye-koy-duzeni-2

3-) Tasarım olarak aralarında en beğendiğim köy düzeni budur.Harika bir simetriye sahip diyebilirim.Havan savunmalarının köy binasını koruması da ayrı bir güzellik katmış.

coc-8-seviye-koy-duzeni-3

4-) Pekkalar için bir savunma diyebilirim.Çünkü tüm teslalar aynı yerde bulunuyor.Haliyle pekka o alana girerse ölmemesi mümkün değil diyebilirim.

coc-8-seviye-koy-duzeni-4

5-) Bu köy düzeni ise hava savunmalarına ağırlık vermiş.Bu sayede köy binanız zor bir şekilde yıkılacak ve haliyle 2 yada 3 yıldız kaybetmekten kurtulmuş olacaksınız.

coc-8-seviye-koy-duzeni-5

Herkese iyi oyunlar dilerim…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*