Düğünlerde ve Nişanlarda Çalan En İyi Sözsüz Müzikler

Düğünlerde ve Nişanlarda Çalan En İyi Sözsüz Müzikler

Herkese merhabalar.Bu yazımızda sizlere düğünlerde,nişanlarda vb. törenlerde çalan en iyi sözsüz yani söz olmayan müzikler hangileridir onları paylaşacağız.

Yaz mevsimi yaklaşıyor.Özellikle bu zamanlarda düğünler, nişanlar vb. törenler artmaktadır.Peki kendi düğününüzde veya nişanınızda hiç hangi müziği çalarım diye düşündünüz mü? Eğer cevabınız hayır ise hiç merak etmeyin.Bu yazıyı sizler için yazdık.Sizler için en iyi sözsüz nişan ve düğün müziklerini bulduk ve aşağıya paylaşacağız.Buradaki sözsüzden kasıt söz olmadan müziktir.Yani sadece müzik sesi mevcut kelimeli söz olmayacak.

Şimdi lafı uzatmadan en iyi düğün ve nişanda çalan sözsüz müziklerin listesini paylaşalım.

1-) Rumeli Hisarı’nın Yapılışı;

Bu müziği illaki bir yerlerden duymuştursunuz. Gerçekten müthiş bir melodi değil mi? Son zamanlardaki düğünlerin neredeyse %80 ‘i belki daha fazlası bu müzik girişiyle düğüne veya nişana başlıyorlar. Sizlere de tavsiye ediyoruz. Aralarında en beğendiğimiz sözsüz müzik budur diyebiliriz. Bu müzik genelde açılış için kullanılır. Yine de düğün esnasında her hangi bir zamanda bu müziği kullanabilirsiniz tercih sizindir.

2-) Glykeria – To Tragoudi Mou;

Bu müzik de Yunan bir sanatçıya aittir. Bu müzik ise genelde düğünlerde veya nişanlarda pasta kesim sırasında açılmaktadır.Fakat bazı düğünlerde giriş müziği olarak da kullanılıyor. Bu müzik de gerçekten çok iyi diyebiliriz.

3-) Melih Kibar – Mesaj;

Melih Kibar’dan sanki düğünler ve nişanlar için yapılmış özel fon müziğini sizlere sunuyoruz.Müzik gerçekten çok güzel ve tarih kokuyor diyebiliriz. Düğünlerinizde giriş için bu müziği tercih edebilirsiniz.

4-) Kıraç – Gönülçelen Jenerik Dizi Müziği;

Kıraç’ın gönülçelen dizisi için yaptığı müzik de düğünlerde ve nişanlarda kullanılabilir.Bu müzik genelde giriş için kullanılıyor.

5-) Farid Farjad – Fikrimin İnce Gülü;

Farid Farjad’ın sözsüz bir müziği.Bu adamın tüm parçaları güzeldir.Fakat bu parça düğün, nişan ve benzeri törenlerde giriş için kullanılabiliyor.

NOT = Son olarak bu paylaştığımız sözsüz müzikler(melodiler) sadece salona giriş yapmak için kullanılmıyor. Mesela pasta kesiminde, takı takımında veya ikram dağıtımında da bu parçaları kullanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar.İlerleyen zamanlarda listeyi arttırabiliriz.Sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.Teşekkürler…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.