En Çok Satan Bilim Kitapları

En Çok Satan Bilim Kitapları

Bu yazımızda sizlere en çok satan bilim kitapları isimlerini paylaşacağız.Bu kitaplar Türkiye’de en çok satan bilim kitapları arasında yer alıyor.Liste halinde en çok satan bilim kitaplarını paylaşalım.

1-) Zamanın Kısa Tarihi;

Yazarı Stephen Hawking olan “Zamanın Kısa Tarihi” adlı kitap bilim kitapları arasındaki en çok satan kitap olma ünvanını taşıyor.Kitap 255 sayfadan oluşmaktadır ve ilk basım yılı 1988 senesidir.Alanındaki en iyi kitaplardan birisidir diyebiliriz.

2-) Benim Gözümden Dünya;

En çok satan 2. bilim kitabıdır.Yazarı ise Albert Einstein‘dır.Einstein’in en popüler kitabıdır diyebiliriz.Kitap 115 sayfadan oluşmaktadır.Lakin içi o kadar doludur ki kısa ve öz yazılmış bir kitap diyebiliriz.

3-) Incognito – Beynin Gizli Hayatı;

David Eagleman‘ın yazdığı beyin ile alakalı bir kitaptır.Beynimizin işleyişi ve özellikleri hakkında farklı görüşler sunan kitap bilimsel kitaplar arasında en çok satan 3. kitaptır.

4-) Beyin Senin Hikayen;

Yine aynı şekilde David Eagleman‘ın yazmış olduğu bir kitaptır.Yine beyin ile alakalı olup bu alanda en çok satılanlar arasına girmiştir.Kitap 272 sayfadır ve insan beyniyle alakalı yazılmış en iyi kitaplar arasında gelmektedir.

5-) Nikola Tesla Kendini Anlatıyor;

Nikola Tesla kendini anlatıyor adlı kitap bir çok buluşa imza atmış ve şuanda günlük hayatta kullandığımız çoğu makinenin temellerini atmış olan dünyanın en iyi bilim adamlarından birisi Nikola Tesla‘nın yazmış olduğu kitaptır ve bilimsel kitaplar arasında en çok satan 5. kitap olmayı başarmıştır.Bu kitapta Nikola Tesla kendi hayatını anlatmaktadır.Kitap 72 sayfadan oluşmaktadır.Sıkılmadan okuyabileceğiniz en iyi kitaplardan birisidir diyebiliriz.

Şimdilik en çok satanlar bu şekildedir.Listeyi zamanlar arttırabiliriz.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi kitap okumalar dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.