En Güvenilir Hit Sayısını Hangi Siteler Ölçüyor?

En Güvenilir Hit Sayısını Hangi Siteler Ölçüyor?

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda webmaster arkadaşları yakından ilgilendiren bir konudan bahsedeceğim.Bir siteniz var ve sitenizin hit bilgisini doğru bir şekilde öğrenmek istiyorsunuz.İşte sizin için en iyi 3 sayaç sitelerinden bahsedeceğim.

Bu siteler oldukça popülerdir.Bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz.Üç sayaç sitesi de aynı değerleri vermeyebilir elbet standart sapma olabilir.

1-) Google Analytics;

Google ait bir sayaçtır.Sayımları gayet düzgündür.Panele girerek tekil ve çoğul hitleri görebilirsiniz.Bunlara ek olarak anlık online kişileri görüntüleyebilirsiniz.

sayaç 1

Üstteki resimde de gördüğünüz gibi online anlık kişileri de gösteriyor.

Google analitik’e buradan ulaşabilirsiniz.

2-) Yandex Metrica;

Yandex metrica site üzerinde sayaç bulunmasını sağlıyor.Bu özellik google da bulunmuyor mesela.3. maddedeki sayaç sitesinde de bu özellik var ama oradaki kendi sitelerine yönlendiriyor yandex metricada direk kendi siteniz üzerinde hitinizi görebiliyorsunuz.

Örnek sayaç görüntüsü aşağıdaki gibidir.

yandex sayaç 1

Yandex metrica’da gayet şıktır ve doğru sayımları vardır.Ara sıra güncellemelerden dolayı eksik sayım yapabiliyor.Yinede tavsiye ederim.

Yandex metrica’ya buradan ulaşabilirsiniz.

3-) Sayyac;

Bu sayaç sitesi de bir Türk sitesidir.Burası da oldukça popüler ve kullanışlı diyebilirim.Bu sistem siteye giren kullanıcıların hangi platformdan saat kaçta girdiklerine kadar detaylıdır.Bunuda tavsiye ederim.

Sitedeki örnek sayaç görüntüsü bu şekildedir;

sayaç . com görüntüsü

Bu sayaç servisine buradan ulaşabilirsiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*