En İyi 5 Üçleme Filmler

En İyi 5 Üçleme Filmler

Sıralama kötüden iyiye doğru yapılmıştır.

5=Geleceğe Dönüş(Back To The Future):Başrollerinde Micheal J. Fox olan geleceğe dönüş filmi üçlemesi oldukça beğeni toplamıştır.Listemizde 5. sırada yer alan filmi izlemediyseniz muhakkak öneririz.

4=Batman:Batman Başlıyor,Kara Şövalye ve Kara Şövalye Yükseliyor adlı 3 seri filmden oluşan batman üçlemesini listemizde 4. sıraya koyuyoruz.

3=Matrix(The Matrix):İlk filmi 1999 senesinde çıkan ve 4 oscar ödülü alan matrix filmi sıradışı konusuyla gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilmektedir.Sırasıyla Matrix,Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions filmleri olmak üzere matrix üçlemesini izlemediyseniz kesinlikle izlemeye başlayın.

2=Yüzüklerin Efendisi(The Lord Of The Rings):Gelelim listemizin 2. film üçlemesine.Aslında ilk sırayla ikinci sıra arasında çok gidip geldik.Ama yinede bu film serisi ikinci sırada olmalı diye düşündük.Onlarca oscar ödülü alan Yüzükleri Efendisi adlı film üçlemesinin ilk filmi 2001 yılında çıkan Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliğidir.2. filmi ise 2002 yılında çıkan Yüzüklerin Efendisi İki Kuledir ve son olarak 3. film ise 2003 yılında çıkmıştır adı ise Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşüdür.

1=Baba(The Godfather):Son olarak geldik listemizin ilk sırasına.1. sıraya baba filmini koymayacaktık da neyi koyacaktık 🙂 İlk filmi 1972 yılında Baba 1 olarak çıkmıştır.Sonrasında Baba 2 ve Baba 3 filmleri ile üçleme tamamlanmıştır.Filmler biraz uzun olmasına rağmen gerçekten o döneme göre harika bir film üçlemesi diyebiliriz.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
Sonraki Yazı
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*