En İyi Ping Atma Siteleri

En İyi Ping Atma Siteleri

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere ücretsiz en iyi ping sitelerini tanıtacağız.Bu ping siteleri sayenizde kendi sitelerinizi daha hızlı yükseltebileceksiniz.

Öncelikle ping atmak nedir bunu açıklayarak başlayalım.Ping atmak kendi sitenizdeki bir içeriği arama motorlarında daha hızlı indexlenmesini sağlamaya yaramaktadır.Yani sizler aşağıda verdiğimiz ping sitelerine kendi sitenizin linkini yollayarak arama motorlarında hemen indexlenmesini sağlayabiliyorsunuz.Tabii ki bu siteden siteye değişiyor.Hemen ping atınca anında indexlenecek diye bir şey yok.Dediğimiz gibi siteden siteye fark oluşmaktadır.

Peki bu ping siteleri nelerdir şimdi onları paylaşalım.

==> www.pingler.com
==> www.pingomatic.com
==> www.googleping.info
==> www.pingfarm.com
==> www.mass-ping.com
==> www.masspinger.com
==> www.blogsearch.google.com.tr/ping

Şimdilik en iyi ücretsiz ping atma siteleri bu şekildedir.Bu siteleri kullanarak otomatik bir şekilde sitelerinize ping atabilirsiniz ve anında indexlenmesine destek olabilirsiniz.

Ek olarak bu verdiğimiz siteler arasındaki en iyi ping sitesi ilk sıradaki www.pingler.com sitesidir.Site değerlerinden de anlaşılacağı üzere gayet faydalı bir site diyebiliriz.

Son olarak bu paylaştığımız sitelerin hepsinde hiç bir işlem yapmadan otomatik ping yolluyorsunuz.Yani siz sadece tek bir tuşa basıyorsunuz gerisini kullandığınız site hallediyor.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (28)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.