En İyi Ücretsiz WordPress Temalar

En İyi Ücretsiz WordPress Temalar

Sizler için uzun zamandır yazmayı düşündüğüm en iyi ücretsiz wordpress temalar konusunu yazmak bugüne nasipmiş.Yaptığım uzun araştırmaların sonucunda ücretsiz en iyi wordpress temaları buldum.Tabii ki bu temaları tamamen kendi fikrimce en iyi olarak sınıflandırdım.Siz beğenmeyebilirsiniz.Ama beğeneceğinize inanıyorum.Çünkü temalar gerçekten harika!

Şimdilik en iyi 4 temayı maddeler halinde tanıtacağım.İlerleyen vakitlerde listeyi çoğaltabilirim.Sizlerinde bu listeye eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz wordpress teması varsa yorum kısmından görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

1-) ColorMag WordPress Teması;

Ücretsiz olarak aralarında en beğendiğim wordpress teması colormag temasıdır.Tema o kadar uyumlu ki her türlü sektöre uyum sağlayabilir.İster haber sitesi açın,isterseniz de blog sitesi.Tamamen size kalmış.Ekran görüntüsü ve diğer detaylar aşağıdadır.

ColorMag Canlı Demo İçin Tıklayınız.

ColorMag Temasını İndirmek ve Tema Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

2-) isleMag WordPress Teması;

isleMag teması da aynı şekilde ücretsiz wordpress temalarında yer almaktadır.Temayı wordpress.org sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.Linkini aşağıya ekledim.Temanın en güzel yeri menülerin altında bulunan 3’e ayrılmış alandır diyebilirim.Tam bir blog sitesi havasında bir temadır.

isleMag Canlı Demo İçin Tıklayınız.

isleMag Temasını İndirmek ve Tema Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

3-) VMag WordPress Teması;

V-Mag teması da aynı şekilde en iyi ücretsiz temalardan birisidir diyebilirim.Temanın logo yanında 728*90 boyutunda banner reklam alanı mevcut.Ek olarak diğer temalar gibi %100 mobil uyumlu responsive bir temadır diyebilirim.

VMag Canlı Demo İçin Tıklayınız.

VMag Temasını İndirmek ve Tema Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

4-) SuperMag Wordpress Teması;

İçerik bakımından geride kalan tüm temalardan daha da dolgun gösteren bir temadır.Sanki bir haber teması gibi ana sayfadan aşağıya doğru inildikçe bir sürü alan çıkmaktadır.Mobil uyumlu olması da bunların yanında bir avantajdır.Bol içerikli bilgi ve blog tarzında siteleriniz varsa bu temayı kullanmanızı öneririm.

SuperMag Canlı Demo İçin Tıklayınız.

SuperMag Temasını İndirmek ve Tema Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

Şimdilik en iyi wordpress ücretsiz temalar bu şekildedir.Evet tüm temaların sonu “Mag” ile bitiyor.Bu da sadece magazin teması olduğu anlamına gelebilir.Ama bu durumu dikkate almamak gerekir.Bu temaları sadece magazin sitelerinde kullanabiliriz diye bir koşul yok.Bu temaları ister kişisel blog,ister haber,ister oyun tanıtımı,isterseniz de bilgi siteleriniz için kullanabilirsiniz.

Not=Bu paylaştığım ücretsiz wordpress temaları İngilizce’dir.Bunları Türkçe’leştirmek istiyorsanız buradaki yazımı okuyarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

İlerleyen günlerde listeyi arttıracağım.Takipte kalmanız dileğiyle.İyi çalışmalar dilerim…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.