Facebook “Sorry, something went wrong” Hatasının Çözümü

Facebook “Sorry, something went wrong” Hatasının Çözümü

Herkese selamlar bu yazımızda sizlere Facebook’ta verilen “Sorry, something went wrong.” hatası ve bunun çözümü nasıl yapılır onu anlatacağız.

Söz konusu dünyanın en çok ziyaret edilen sitelerinden birisi de olsa web siteleri de insan yapımı olduğu için hata verebiliyor. Bu hataları bazen sunucu kaynaklı bazen de bilgisayar kaynaklı veya benzer sebeplerden verebiliyor. Peki facebook’un vermiş olduğu “Sorry, something went wrong” (yani Türkçe’siyle “Üzgünüz, bir şeyler ters gitti) hatasının çözümü nasıl yapılır şimdi detaylara bakalım.

Öncelikle hatanın ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. Bu hata bazen Facebook’da bazen de Instagram’da vermektedir.

Yazıyla da verilen hatayı yazalım:

Sorry, something went wrong.
We’re working on it and we’ll get it fixed as soon as we can.
Go Back

Hatanın Çözümü ve Yapılacaklar:

Arkadaşlar bu hata sunuculardan kaynaklanan bir problem yüzünden verilmektedir. Yani sizin bilgisayarınızda veya internetinizde herhangi bir sorun yoktur. Sorun dediğimiz gibi facebook sunucularından kaynaklanıyor. Büyük ihtimalle sunucular güncellendiği için böyle bir hata vermektedir. Bu yüzden hatanın çözümü için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Bu hatayı aldığınız zaman genelde herkes aynı anda almaktadır. Çünkü dediğimiz gibi sunucu hatası olduğu için hatanın facebook çalışanları tarafından onarılıp giderilmesi gerekmektedir.

Tekrardan belirtelim Facebook’a girdiğinizde böyle bir hata alırsanız çözümü için sunucuların düzelmesini beklemelisiniz. Bu zaman zarfında site sayfasını yenileyerek sunucular güncellenmiş mi diye kontrol edebilirsiniz. Veya gizli sekmeden açıp da aynı şekilde bakabilirsiniz. Çünkü bazen cache’lerden dolayı site güncellense bile biraz geç açılabiliyor.

Yazımızın sonuna geldik umarız faydalı olur. İyi günler dileriz.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*