Facebook’da Beğeni, Etiket ve Yorum Yapılan Gönderilere Nereden Bakılır?

Facebook’da Beğeni, Etiket ve Yorum Yapılan Gönderilere Nereden Bakılır?

Herkese hayırlı günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Facebook’daki beğendiğiniz, etiketlendiğiniz, yorum yaptığınız vb. tüm istatistiklere ulaşabileceğiniz bilgilere nereden bakarız onu anlatacağız.

Facebook’daki gönderilere yaptığınız beğenmelere ve yorumlara sonradan ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu bilgilere herhangi bir programa gerek duymadan facebook üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece beğeni ve yorum da değil sizin etiketlendiğiniz tüm gönderilere de aşağıda paylaşacağımız yerden ulaşabileceksiniz. Şimdi lafı fazla uzatmadan facebook’da yorum attığınız, beğendiğiniz veya etiketlendiğiniz yazıların arşivine nereden bakabilirsiniz onu maddeler halinde anlatalım.

Facebook’da Yapılan Beğenileri ve Yorumları Görme

1-) Öncelikle Facebook’a giriyoruz. Ardından en sağ üst tarafta bulunan aşağı doğru ok işaretine basıyoruz ve açılan seçeneklerden “Hareketler Dökümü” kısmına giriyoruz.

2-) Sonrasında sol bölümden hangi bilgilere bakmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Burada etiketlendiğin gönderiler, tüm gönderiler, beğeni yaptığın gönderiler vb. tüm arşive ulaşabilirsiniz. Biz beğendiğimiz yazılara bakmak istediğimizden “Beğenme ve İfadeler” bölümüne tıklıyoruz.

3-) Ardından sağ tarafta gördüğünüz gibi tüm istatistikler arşiv halinde çıkacaktır. Burada en sağda bulunan senelere tıklayarak o yıllar içerisinde beğendiğiniz gönderilere bakabiliyorsunuz.

4-) Ayrıca dediğimiz gibi hareketler dökümü bölümünden tüm gönderi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Facebook’a kayıt olduğunuz yıldan bu yana beğendiğiniz, yorum yaptığınız veya etiketlendiğiniz gönderilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yöntem sayesinde facebook’daki tüm yorum, beğeni ve etiketlenme istatistiklerine bakabilirsiniz. Umarız beğenirsiniz. Teşekkürler iyi çalışmalar dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.