GetMyAds İle İnternetten Para Kazanma ve Ödeme Kanıtı

GetMyAds İle İnternetten Para Kazanma ve Ödeme Kanıtı

Herkese merhabalar.Bu yazımda sizlere Getmyads ile internetten para kazanma yollarını ve ödeme kanıtını bunlara ek olarak firma hakkındaki genel bilgileri vereceğim.

Öncelikle “Getmyads” reklam şirketi 2011 yılında kurulan bir şirkettir.Getmyads, internetteki ünlü sitelerle müşterilerin aracılığını yapan bir reklam platformudur.Firmanın geçtiğimiz yıla kadar Türkçe desteği yoktu.Lakin sonradan Türkçe desteğini getirdiler ve şuanda gitgide ülkemizden epey insan bu sistemden para kazanıyor.Sistem bazıları tarafından saadet zinciri kazancına benzetiliyor ama öyle değil.

Şöyle anlatalım sistemde jetonlar mevcut.1 jetonun 50 dolar fiyatı var.Sisteme jeton alarak başlamak zorundasınız ki para kazanabilesiniz.50 dolarlık 1 adet jeton aldığınızda bunun size kazancı günlük 50 cent oluyor.Yani 0.5 dolar.Getmyads sistemi aldığınız jeton başına size günlük %1 lik bir kazanç veriyor.Bu sayede 100 gün sonra yatırdığınız parayı çıkartabiliyorsunuz.

Daha detaylı bir örnek vermek gerekirse.Mesela diyelim 10 adet jeton aldık sistemden.Yani 500 dolar yatırdık.Bunun yüzde 1’i 5 dolar eder.Yani sistem size her gün 5 dolar hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan veriyor.Bu da ayda 150 dolar 3 ayda 450 dolar etmektedir.100 günde ise 500 dolar ediyor.Yani 100. günün sonunda aldığınız 500 dolarlık jetonun masrafını çıkartmış oluyorsunuz.Haliyle geriye kalan günler de kâra geçmiş oluyorsunuz.Bu arada jetonun 600 günlük ömrü bulunmaktadır.600 gün sonra jeton size para kazandırmaz.

100 günden sonra kâra geçiyorsunuz.Yani 500 gün günde 5 dolar kazandığınızı düşünürsek.Toplamda 600 günün sonunda yatırdığınız 500 dolarlık jeton masrafından hiçbir şey yapmadan 2500 dolar kazanmış olacaksınız.Nasıl ama iyi değil mi? Bakalım bende sisteme yeni üye oldum.İlerde daha da detaylı bir şekilde sistemi ve para kazanma yollarını anlatacağım size.

Getmyads’den sadece jeton alarak para kazanmıyorsunuz elbette.Bunun yanı sıra her gün getmyads’in sunduğu internet sitelerine girip reklamlara tıklayarak da gelir elde edebiliyorsunuz.Ek olarak referans üyeliklerinizden de para kazanıyorsunuz.

Şimdi gelelim Getmyads ödeme kanıtı görüntülerine.

Getmyads Ödeme Kanıtı

Ödeme kanıtı bu şekildedir arkadaşlar gördüğünüz gibi 1200 küsür tl yatırmışlar.Ödeme kanıtını google görsellerden alınmıştır.Eğer resmin sahibi görselin kaldırılmasını isterse elbette kanıtı kaldırırım.

Şimdilik yazımın sonuna geldim.İlerde daha detaylı bir şekilde bu firmadan bahsedeceğim.Herkese bol kazançlar dilerim.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (2)

  • ydevrant diyor ki

    Daha ayrıntılı bir çalışma yapılması lazım.Malum insanlar bu tip yazıların peşinden çabuk giderler.

    Cevapla

    • Haklısınız efendim daha detaylı açıklamayı ilerleyen zamanlarda yapacağız.Lakin şunu söylemekte fayda var getmyads tamamen güvenilir bir sistem diyebilirim.O yüzden her hangi bir şüpheniz olmasın.Bu sistemden para kazanan Türkiye’de binlerce insan var.

      Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.