Gladiatus Müzayede Salonu Süreleri Kaç Dakikadır?

Gladiatus Müzayede Salonu Süreleri Kaç Dakikadır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Gladiatus oyununda müzayede salonu süreleri kaçar dakika sürmektedir onu paylaşacağız.

Gladiatus oyununda bildiğiniz gibi açık arttırma sistemi mevcut. Açık arttırmadan birbirinden güzel itemler satın alabiliyorsunuz. Fakat bunun bir taktiği var. Açık arttırmaya son anda katılmanız ve son anda bir teklif vermeniz bu açık arttırmayı kazanma olasılığınızı arttırır. Bunun için de açık arttırma yani müzayede sürelerini iyi bilmemiz gerekmektedir. Şimdi detaylara geçelim.

Gladiatus Müzayede Salonu (Açık Artırma) Süreleri

Öncelikle oyunda açık artırma yani müzayede süreleri nerede yazar onu gösterelim. Sol menüden “Müzayede salonu” kısmını açıyoruz.

Ardından açılan sayfada aşağıda gördüğünüz gibi “Kalan müzayede süresi” yazmaktadır.

Burada kalan müzayede süresi kısmında “çok kısa, kısa, orta, uzun, çok uzun” şeklinde 5 farklı süre yazmaktadır. Şimdi bunların kaçar dakikaya tekabül ettiklerini paylaşalım.

  • Çok uzun ==> 150 – 225 dakika arası (2.5-3.45 saat)
  • Uzun ==> 120 – 180 dakika arası (2-3 saat)
  • Orta ==> 90 – 135 dakika arası (1.5-2.15 dakika)
  • Kısa ==> 60 – 90 dakika arası (1-1.5 saat)
  • Çok kısa ==> 30 dakika arası (yarım saat)

Müzayede süreleri ortalama olarak yukarıda gördüğünüz gibidir. Mesela oyunda kalan süre olarak “kısa” yazıyorsa bilin ki açık artırma-ihalenin kalan süresi ortalama 1-1.5 saat aralığındadır. Çok kısa yazıyorsa yarım saatten az kalmış demektir. Siz yinede oyunda sürekli sayfayı yenileyin. Çünkü bazen çok uzun ve orta süreler hemen gelebiliyor.

NOT = Bazı kaynaklara göre oyunun yeni versiyonunda müzayede salonu süreleri belli değildir. Yani rastgele olduğu söyleniyor. Ama yinede bazı ölçümlere göre yukarıda paylaştığımız süreler ortalama olarak doğru tahmin edilmiştir.

Böylelikle Gladiatus oyununda müzayede sürelerinin ortalama dakikalarını paylaşmış olduk. Umarız faydalı olur. İyi oyunlar dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.