Google Adsense Pin Kodu Örneği

Google Adsense Pin Kodu Örneği

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere Google’nin reklam ağı servisi Adsense’in örnek bir pin kodunu göstereceğim.Aşağıda atacağım görseller google görsellerden alıntıdır.Tamamen örnek olması amacıyla konuya ekliyorum.

Google adsense pin kodu yaklaşık 1-2 ay içerisinde elinize ulaşır.Haliyle buradan da anlayacağımız gibi internet dünyasının en güvenilir ve en iyi reklam şirketi google adsense yoğunlukları nedeniyle anca bu kadar süre içerisinde gelebiliyor.Bu da ne denli kaliteli olduklarını gösteriyor.

Peki bu adsense pin kodu nasıl bir şey hiç merak ettiniz mi? Evet sizler için fotoları buldum ve konuya ekliyorum.Umarım herkesin böyle bir pini olur diyelim ve sizleri resimlerle baş başa bırakalım.

google-adsense-pin-ornegi-1 google-adsense-pin-ornegi-2

Üstteki resimler mektubun dış kapağının resmidir.

google-adsense-pin-ornegi-3

Bu resim ise mektubun içi yani pin kodunun yazdığı yerdir.

Görseller google görsellerden alıntıdır.Ben sadece örnek olması amacıyla konuya ekledim.Umarım faydalı olur.Herkese kolay gelsin.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.