İnstagram Oops An Error Occurred Hatası Çözümü

İnstagram Oops An Error Occurred Hatası Çözümü

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere genellikle instagramda karşımıza çıkan “Oops, an error occured.” hatasının çözümünü anlatacağız.

Arkadaşlar bu hata genelde instagram sitesi üzerinden oluyor.Hatanın kaynağı tam olarak bilinmese de büyük olasılıkla kendi internetimizden veya tarayıcımızdan kaynaklanmaktadır.Çünkü çoğu kişi günlerdir böyle hata alıyormuş.Sonuçta bir düşünün koskoca instagram günlerdir kapalı durur mu? İşte bu yüzden hata büyük ihtimalle bizden kaynaklanıyor.

Gördüğünüz gibi hata bu şekilde çıkıyor.Hatanın çözümü için şimdilik 3 yöntem var.Üçünüde deneyin illaki birisinde açılacaktır.Şimdi bu hatanın 3 farklı çözümlerini paylaşalım.

1-) İnternet Bağlantınızı Yenileyin(Modemi Resetleyin)

Oops, an error occured.” hatasından kurtulmak için en etkili yöntem bağlantınızı yenilemektir.Bunun için modemizini resetlemeniz gerekmektedir.Yani modeminizin ana fişini çekip tekrar takın.Bu şekilde resetlenmiş olur.Ardından tekrar denediğinizde büyük ihtimalle bu hatayı daha almayacaksınız ve instagrama rahat bir şekilde girebileceksiniz.

2-) İnstagram Sayfanızı Sürekli Yenileyin

Diğer bir yöntem olarak ise eğer modem resetlemekle uğraşmak istemiyorum diyorsanız instagram sayfanızı yenileyin.Sürekli art arda 10-15 kez sayfayı yenilediğinizde hata birden kaybolacaktır ve instagram eskisi gibi açılacaktır.Bizzat kendimiz denedik bu şekilde açıldı.

3-) İnstagramı Gizli Sekmede Açın

Son olarak 3. yöntemimiz ise instagramı gizli sekmede açmaktır.Eğer 2 yöntem de olmuyorsa instagramı gizli sekmede açmaya çalışın.Büyük ihtimalle açılacaktır.Çünkü bu hata dediğimiz gibi sizin tarayıcınızdan kaynaklanan bir hata olabilir.O yüzden isterseniz cachelerinizi temizleyip normal olarak açmaya çalışın isterseniz de gizli sekmede yani 0 cache ile açmayı deneyin.Büyük ihtimalle açılacaktır.

Bu yazımızda sizlere instagramda verilen bir hatanın çözümünü anlattık.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi çalışmalar dileriz…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.