iPhone ve iPad ses seviyesi yükseltme nasıl yapılır? (Farklı yöntem)

iPhone ve iPad ses seviyesi yükseltme nasıl yapılır? (Farklı yöntem)

Bazı Apple cihazlarda (iPhone, iPad ve Apple Watch) ses seviyesi az geliyor. Mesela müzik açtığımız zaman sesi maksimuma getirsek bile az seviyede ses gelmiş oluyor. İşte bu durum için ses seviyesini arttırmayı sağlayan bazı uygulamalar mevcuttur.

Bu uygulamalardan birisi de “Sonic” uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı yüklediğinizde Apple cihazların ses seviyesini yükseltebileceksiniz. Şimdi adım adım bu işlemi nasıl yaparız onu anlatalım.

Apple (iPhone, iPad ve Apple Watch) Ses Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

  • Uygulamanın adı ==> “Sonic V” veya “Sonic” olarak geçiyor.

1-) İlk olarak yapmanız gereken App Store’a girmek ve “Sonic” veya “Sonic V” uygulamasını cihazınıza yüklemektir.

2-) Dilerseniz direkt olarak buradaki linke girerek uygulama sayfasını açabilirsiniz.

3-) Sonic uygulamasını yükledikten sonra db (desibel) seviyesini düzenli bir miktarda arttırarak 15 dakika boyunca kullanın. Ardından telefonun veya tabletin ses seviyesinde yükselme olacaktır.

4-) Ayrıca db miktarını çok yüksek seviyelere getirmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü hoparlör zarar görebilir.

Kullanıcılar db seviyesini 400-500 ün üzerine çıkartmayın diyor. Telefonun verimli ses seviyesi için bu miktarlar iyi gibi görünüyor. DB miktarının 200-300 seviyelerinde 30 dakika ve 700-800 seviyelerinde ise 10 dakika durması tavsiye edilmiştir.

Son olarak uygulama 5 üzerinden 4.6 puana sahip. Yani kullanıcılar oldukça memnun kalmıştır. Sizler de Apple ses seviyesini arttırmak için Sonic uygulamasını kullanabilirsiniz. Teşekkürler…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*