Kadınları Spora Teşvik Etme Yolları Nelerdir?

Kadınları Spora Teşvik Etme Yolları Nelerdir?

Kilo çağımızın ve hepimizin en büyük sorunlarından birisidir. Özellikle hanımlar arasında yaygınlaşan Gün’ler ve buna bağlı olarak yemek, tatlı ve hamur işi ziyafetleri ve bunun paralelinde gelişen monoton yaşam tabi ki kilolarımız için de düğün bayram olmaktadır.

Günümüzün önemli bir bölümünü basenlerimizi, göbeğimizi ayna karşısında incelemekle, bunlara karşı savaş ilanı yapmakla geçirmeye başladık. Erkeklerimizin birçoğu ya kilo sıkıntısı çekmemekte, kilo sıkıntılı olanların da bu durumu kafaya takmadıkları açık bir gerçektir. Hal böyleyken bunların pek de kilo verme, zayıflama telaşesi yok. Olsa bile kilo alan bir erkeğin bu durumu kabulü kadınlara göre biraz daha kolay. Zira bir erkek kilo aldığını kabul etmesi bir bayana göre daha kolay dolayısıyla kiloyu vermeye yöneltmek de bayanlara göre daha kolaydır.

Peki, Bayanları spora teşvik etme yolları nelerdir. Kilo vermenin en önemli etmenlerinden biri spor yapmaktır. Spor sağlık ve vücudumuz için olmazsa olmaz unsurdur. Bir bayana “Canım, aşkım bu aralar çok kilo aldın hadi spor yapalım” diyemezsin tabi ki. Dedirmez, kabul etmez. En iyisi buna bu durumu çaktırmadan söyleyebilmek, ima edebilmektir. Bunun için ne mesela, kendinizi gözle görünür ölçüde spora adamak onun için teşvik edici olacaktır. Ya da ona aslında dar gelen elbiselerin ona daha güzel yakıştığını söyleyerek girebilirsiniz konuya.  “Aşkım şu askılı turkuaz elbisen sana ne kadar da çok yakışıyordu değil mi?” Tabi aşkınız da artık o elbiseye olmadığını, zayıflaması gerektiğini anlayacak ve spora başlayacaktır.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.