Kalemine Güveniyor ve Para Kazanmak İstiyorsan; Bilgim.net

Kalemine Güveniyor ve Para Kazanmak İstiyorsan; Bilgim.net

Kişilerin internetin nimetlerinden yararlandığı dönemlerdeyiz. Birçok site okuyucusuna sadece içerik sunarken; Bilgim.net aynı zamanda iş imkanı da sunuyor. Siz de sevdiğiniz bir site ile kaliteli yazılarınızı paylaşabilir ve bu sayede rahat bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Bilgim.Net kendi yazarlık sistemini oluşturmuş nadir sitelerden birisidir. Sitenin yazarlık kısmına gitmek isterseniz yazarlık sayfasından yararlanabilirsiniz. Girdiğiniz bölümde size sunulan sistemin detaylarını göreceksiniz. Sitenin siteminden yararlanarak kendinize bir yan gelir oluşturabilir ya da bütün konsantrenizi bu işe vererek para kazanmaya devam edebilirsiniz. Sizin yazılarınızı Bilgim.Net kadrosundan uzman editörler inceleyecek ve 100 üzerinden bir değerlendirme gerçekleştirecektir. Sisteme girdiğiniz ve kabul gören her yazınız için de ödemeleriniz yapılacaktır.

Nasıl yazar olacağınıza dair bir fikriniz yoksa endişe etmeyin çünkü yönlendirildiğiniz link içerisinde bir yazarın uyması gereken kurallar ile kullanımın nasıl yapılacağına dair detaylı bilgiler mevcuttur. Tabii ki sitenin aradığı en önemli özellik yazıların tamamen size ait olması yani özgünlük… Sitenin ödeme sistemi de oldukça güvenilir. Siz istediğiniz an minimum 20 TL olacak şekilde ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme talebi ardından en fazla 5 iş günü içerisinde yazıların ücreti hesabınızda olacaktır. Birçok yazar sitesinde bu fiyat bazen 100 TL bazen ise 200 TL olarak belirlenmektedir. Sitenin güvenilirliğini ilk olarak 20 TL çekerek test etmeniz dahi mümkün çünkü 100 TL gibi bir rakam için beklemek oldukça emek sarf etmeniz gereken ve zamanınızı alacak bir süreç.

Sitenin içeriği de oldukça kaliteli. Siteye girilen her bilgi ve her konu uzman kişiler tarafından araştırılarak yazılıyor. Sistem ile siteye yazı yazan kişilerin içerikleri de hem bilgi kalitesi açısından hem de görsel açısından incelendikten sonra yayına alınıyor. Bu sayede site asla kalitesinden ödün vermiyor. Sitenin kaliteli olarak ele alabileceğimiz bir diğer yönü de kesinlikle görselliği. Birbirinden kaliteli görseller ile desteklenen site kişiye bir dergi okuyormuş havası veriyor ve asla göz yormuyor. Girip içinde kaybolduğunuz, okurken yorulduğunuz sitelerden sıkıldıysanız ; kalitesi ise Bilgim.net hizmetinizde.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.