Knight Online Site Üzerinden Canlı Artı Basma

Knight Online Site Üzerinden Canlı Artı Basma

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Knight Online oyunundaki artı basmanın aynısını bir site üzerinden canlı olarak yapmayı anlatacağız.

Vereceğimiz site üzerinden Knight Online oyununda yer alan tüm itemlere artı basabileceksiniz.Şimdi artı basmayı nasıl yapacağız adım adım anlatalım.

==>Öncelikle buradan siteye giriş yapıyoruz.(Giremeyenler için site adresi bu şekildedir=knightanvil.com)

==>Sonrasında karşımıza anasayfa çıkacak.Buradan istediğimiz gibi artı basabiliyoruz.Öncelikle sol taraftan item seçmemiz gerekiyor.Ben burada “Raptor” itemini seçtim.

==>Sonrasında seçtiğimiz itemin + kaç olacağına ve özelliklerini belirleyeceğiz.İstediğimiz gibi seçebiliyoruz buradan.Ben +1 olarak seçtim.İtemi hallettikten sonra alt tarafta bulunan “Ekle” butonuna basıyoruz ve itemimizi envanterimize ekliyoruz.

==>İtemimiz envanterimize eklendikten sonra artı basma işlemine artık geçebiliriz.

==>Gördüğünüz gibi artı basma kağıdını ve şans arttırma kağıdını ekleyip +2 ye denedim ve bastım.

Sizler de bu şekilde istediğiniz gibi artı basabilirsiniz.Site tamamen eğlence amaçlıdır.Oyunda basamadığınız artıları burada basarak intikam alabilirsiniz 🙂

Herkese iyi eğlenceler dileriz.


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.