Kokulu Hikayelerin ve Kitapların İsimleri Nelerdir

Kokulu Hikayelerin ve Kitapların İsimleri Nelerdir

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere çoğunuzun duymuş olduğu kokulu hikayeler ve kokulu kitaplar serisi isimlerinden bahsedeceğim.

Bu kokulu kitaplar gerçekten de kitabın sayfalarını açtığınızda kokuyor.Kokulu hikayeler serisini ilk olarak Ender Haluk Derince adlı yazarımız çıkartmıştır.Güncelde de hala yeni kokulu hikayeler kitaplarını çıkartmaya devam ediyor.

Bu tarz kitapların içeriklerinde kısa kısa hikayeler barınıyor.Bir hikaye minimum 1 sayfa maksimum ise 10 sayfa sürebiliyor.O yüzden kitabı elinize aldığınızda rahatlıkla bitirebilirsiniz.Çünkü okudukça yeni yeni hikayeler okumak isteyeceksiniz.Kesinlikle sıkılmayacaksınız diyebilirim.

Peki şimdi gelelim bu kokulu hikayeler serisi kitaplarının isimleri neler onları öğrenmeye.

1-) Menekşe Kokulu Hikayeler

2-) Papatya Kokulu Hikayeler

3-) Manolya Kokulu Hikayeler

4-) Yasemin Kokulu Hikayeler

5-) Kahve Kokulu Hikayeler

Yazarımızın çıkarttığı kokulu hikayeler serisi kitapları bu şekildedir.İlk çıkarttığı kitaptan son çıkarttığı kitaba kadar 1 den 5’e doğru sıraladım.Herkese iyi okumalar dilerim.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.