League of Legends En Yüksek Leveldeki Oyuncular Kimlerdir?

League of Legends En Yüksek Leveldeki Oyuncular Kimlerdir?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere League of Legends (LoL) oyunundaki en yüsek levele sahip olan oyuncuları paylaşacağız.

LoL dünyada en fazla oynanan online oyunlardan birisidir. Oyunda son yapılan güncellemeyle birlikte artık level sistemi getirilmiştir. Önceden de bu vardı fakat önceleri maksimum 30 levele kadar çıkılabiliyordu. Artık şimdi sınırsız şekilde level atlanılabiliyor. Peki oyunda maksimum levele sahip oyunculara nereden bakarız ve bu oyuncular kimdir şimdi sizlere onu paylaşalım.

Arkadaşlar “lolnames.gg/en/highscores/all/10/” sitesi üzerinden LoL oyununda dünya genelinde veya ülkelere göre en yüksek levele sahip oyuncuların niklerine buradan ulaşabilirsiniz. Siteye buradaki linkten giriş yapabilirsiniz.

En yüksek level oyuncuları öğrenmek için üstteki siteye giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ülke seçiyorsunuz veya “ALL” ‘ı seçerek tüm dünyadaki maksimum seviyedeki oyuncuyu öğrenebiliyorsunuz.

Seçim yaptıktan sonra “Go” butonuna basıyoruz ve en iyi oyuncular listelenmiş oluyor.Mesela şimdi tüm dünyadaki en yüksek seviyeye sahip 5 oyuncuyu sizlerle paylaşalım.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar en yüksek levele sahip oyuncu 1077 levelle Toucan Celeste nikli oyuncudur. Aynı şekilde diğerleri de üstteki resimde görülmektedir. Sizler de o siteye girerek sorgulama yapabilirsiniz ve güncel sıralamalara ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadaki en yüksek leveldeki ilk 5 oyuncu;

1-) Toucan Celeste
2-) Nolife Fynn
3-) HERE COMES VIII
4-) ßaße
5-) Rename Summoner

Şimdi TR’deki yani ülkemizdeki en yüksek leveldeki oyuncuları görelim.

Gördüğünüz gibi ülkemizde de en yüksek 470 level var. Zip nikli arkadaşımız 470 levelle yerelde 1. sıradadır diyebiliriz. Kendisine başarılar diliyoruz.

Türkiye’deki en yüksek leveldeki ilk 5 oyuncu;

1-) Zip
2-) HeatLeS
3-) Uzays Tv
4-)Ji Firêpaw
5-)X Zed X

En yüksek oyuncuların isimleri bu şekildedir. Sizler de üstte dediğimiz gibi “lolnames.gg/en/highscores/all/10/” web sitesine girerek güncel level(seviye) sıralamasına bakabilirsiniz.

Umarız faydalı olur. Herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.