League of Legends’da Hediye Gönderme (Kostüm, Sandık) Nasıl Yapılır?

League of Legends’da Hediye Gönderme (Kostüm, Sandık) Nasıl Yapılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda bir kişiye hediye sandık, kostüm, şampiyon vb. eşyalar nasıl gönderilir onu anlatacağız.

League of Legends dünyanın en çok oynanan online oyunlarından birisidir. Oyunda 100 küsür şampiyon bulunmaktadır. Ayrıca bu şampiyonlara özel kostümler yer almaktadır. Bu şampiyonlar IP puanı ile alınıyor fakat kostümler RP ile alınmaktadır. Bazen oyunda başarılı olursanız sizlere anahtar ve sandık verebilir. Bunları açarak da ücretsiz kostümler kazanabilirsiniz. Bir diğer kostüm kazanma yolu da hediye yollamaktır. Yani siz bir kişiye hediye sandık veya kostüm yollayabilirsiniz. Peki LoL’de bir kişiye hediye nasıl ve nereden gönderilir şimdi maddeler halinde sizlere onu anlatalım.

League of Legends’da Hediye Gönderme Nasıl Yapılır?

1-) Bir kişiye hediye yollamak için öncelikle oyun ekranından sağ üst taraftaki “Mağaza” kutusuna tıklıyoruz.

2-) Ardından aşağıda gördüğünüz gibi rp satın al butonunun bir sağındaki “Hediye Merkezi” butonuna basıyoruz.

3-) Sonrasında hediyeyi kime yollamak istiyorsanız onun nikini boşluğa yazıyoruz.

4-) Kişiyi girdikten sonra aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Buradan o kişiye ne hediye yollamak istiyorsanız onu seçin. Mesela biz kostüm yollamak istiyoruz o yüzden en sol üstten 2. sine tıkladık. Aynı şekilde şampiyon, sandık vb. eşyalar da gönderebiliyorsunuz.

5-) Ardından hediye gönderdiğiniz arkadaşınıza bir mesaj iletebilirsiniz. Mesela “Doğum günün kutlu olsun kardeşim.” tarzında mesajlar yazabilirsiniz. Sonrasında sağ alttaki “490 RP” butonuna basıyoruz.

6-) Böylelikle kostüm hediyesini göndermiş oluyoruz. Sonrasında karşımıza tebrikler yazan aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Burada ne kostüm açıldığı gösterilir. Mesela bizim yolladığımız kişiye “Miyavrick” kostümü vermiş 🙂

Bu şekilde arkadaşlarınıza hediye eşya gönderimi yapabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*