LoL Ucuz Kostümler İçin Size Özel Mağaza Nasıl Açılır?

LoL Ucuz Kostümler İçin Size Özel Mağaza Nasıl Açılır?

Hepinize iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda uygun fiyattan kostüm satın almak için size özel mağaza nereden açılır onu anlatacağız.

LoL dünyada en çok oynanan online oyunlarından birisidir. Oyunda RP (Riot Puanı) ile satın alabileceğiniz bir sürü kostüm bulunmaktadır. Bu kostümler ile oyundaki kahramanların farklı farklı görünüşlerini (kıyafetlerini) satın alabilir ve oynayabilirsiniz. Önceleri oyunda “Size Özel Mağaza” şeklinde bir bölüm vardı ve burada %40 %50 %60 indirimle birçok kostüm satın alınabiliyordu. Daha doğrusu sadece size özel indirimlerle kostümler geliyordu. Mesela 950 RP’li bir kostüm 400 RP’ye kadar düşebiliyordu ve siz de satın almak isterseniz alabiliyordunuz.

Fakat son yapılan değişiklikle birlikte size özel mağaza bölümü oyun ekranından kalktı fakat ismi değişti. Yeni adı “İndirim Merkezi” olmuştur. Şimdi bu kısım nasıl açılır resimler eşliğinde onu anlatalım.

LoL Ucuz Kostüm Almak İçin Size Özel Mağaza (İndirim Merkezi) Nereden Açılır?

1-) Öncelikle oyuna giriş yapıyoruz. Ardından üst menüden “Ana Sayfa” kısmına giriyoruz.

2-) Ardından hemen aşağıda açılan alt menülerden “İndirim Merkezi” tuşuna basıyoruz.

3-) Ardından bu kısımda ise size özel birbirinden güzel ve indirimli kostümler çıkacaktır. Sonrasında hangisini almak istiyorsanız onun üzerine basın ve satın alma butonuna basınız.

4-) Böylelikle yeterli RP’niz varsa indirimdeki kostümleri satın alabilirsiniz. Dediğimiz gibi önceden size özel mağaza ismiyle satılıyordu. Fakat sonradan ismi değişti ve indirim merkezi olarak kaldı. Kısacası “İndirim Merkezi” alanına girdiğinizde %60-%70 e varan RP indirimli kostümleri görebilir ve satın alabilirsiniz.

Bu şekilde oyun ekranından indirim merkezi bölümünü açarak süper indirimde kostümler satın alabilirsiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*