Makale Özgünlük Kontrolü Nasıl Yapılır?

Makale Özgünlük Kontrolü Nasıl Yapılır?

Webmasterların ihtiyacı olduğu bir sistem.Sitelerine makale alımı yapıyorlar acaba bu makaleler özgün mü yoksa çalıntı mı?

Bunu öğrenmek artık çok kolay.

www.smallseotools.com adlı internet sitesine girip buradan makale kontrolü yapabilirsiniz.Kullanımı oldukça kolay bir sistemdir.Hatta bu sayede internetten kopyaladığınız bir makalenin kelimelerini değiştirerek özgün bir makale oluşturabilirsiniz.Özgün olup olmadığını da bu siteden kontrol edebilirsiniz.

Örneğin bu yazdığım yazının kontrolüne bakalım özgün mü değil mi?

İlk önce buraya www.smallseotools.com/plagiarism-checker giriyoruz.Sonrasında aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi boş alana makalemizi yazıyoruz ve “Check For Plagiarism” butonuna basıyoruz.

mak 1

Daha sonrasında çıkan sonuca bakıyoruz ve yazdıklarım %100 yani tamamen özgün çıktı 🙂

mak 2

Sizler de bu şekilde “www.smallseotools.com/plagiarism-checker” bu site üzerinden ücretsiz makale özgünlük kontrolü yapabilirsiniz.Teşekkürler…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
Sonraki Yazı
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (5)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.