Metin 2 – İstiridye Nereden Düşer? İstiridye’nin İçinden Neler Çıkabilir?

Metin 2 – İstiridye Nereden Düşer? İstiridye’nin İçinden Neler Çıkabilir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere metin 2 oyununda en önemli itemlerden olan istiridye’nin nereden düştüğünü ve içinden neler çıkabildiğini paylaşacağız.

İstiridye oyunda daha çok +basmak için gerekli ve kullanılan bir malzemedir. İstiridyenin fiyatları şuanda 1-2 m civarında değişmektedir. İstiridye 20-30 level üstü itemleri +8 ve +9’a basarken lazım oluyor. Ayrıca daha yüksek levelli itemlerin +7 +8 ve +9’una basarken sırasıyla beyaz, mavi ve kırmızı inci istediği için ve bu inciler de istiridyeden çıktığı için bu + basma yine istiridyenin değerini arttırıyor. Peki bu istiridyeler nereden çıkıyor ve içlerinden neler düşüyor şimdi onları yazalım.

İstiridye Nereden Düşer?

İstiridye’ler denizden çıkan balıklardan çıkmaktadır. Yani istiridye, sudak balığı, ringa balığı ve dere alabalığından düşmektedir. Düşme oranları ise aşağıdaki gibidir;

  • Sudak balığından istiridye çıkma olasılığı ==> %80
  • Ringa balığından istiridye çıkma olasılığı ==> %10
  • Dere alabalığından istiridye çıkma olasılığı ==> %10

Bu balıkları denizde olta ile tuttuktan sonra kırdırın ardından istiridye çıkarsa envanterinize otomatik olarak gelmiş olur. Ayrıca bazen balık tutma eventi oluyor buralarda daha fazla sudak balığı düşebiliyor. Bu balıklara sağ tıklayarak kırdırma işlemini yapabilirsiniz. Bu balıklara ek olarak istiridyeler Kızıl Orman‘da ve Sürgün Mağarası‘nda da çıkabilir. Tabi oralarda kasılmanız için yüksek level olmalısınız. Yüksek level olduğunuzda oralara gidip canavarları veya metinleri keserek de istiridye düşürebilirsiniz.

İstiridye’nin İçinden Neler Çıkar?

İstiridyenin içinden aşağıdaki gibi itemler çıkabilir;

  • Taş Parçası
  • Beyaz İnci
  • Mavi İnci
  • Kan Kırmızı İnci

İstiridyeden gördüğünüz gibi arkadaşlar bu itemler düşebiliyor. Bunlardan en değerlisi tabii ki beyaz incidir. Ortalama 20-30 m civarlarında satılıyor. Sonrasında en değerlisi mavi inci sonrasında ise kırmızı incidir. Taş parçasının hiç bir değeri yoktur yani çöptür diyebiliriz. Ayrıca istiridye boş da çıkabilir. Yani kırdırdığınızda kesinlikle içinden item çıkacak diye bir şey yoktur. Boş da olabilir dediğimiz gibi. İstiridyeyi açmak için mouse ile sağ tıklamanız yeterlidir. İstiridyeden iyi miktarda beyaz inci çıkartmak isterseniz biriktirip ve bekletip sonrasında toplu bir açılış yapmanızdır. Bu şekilde yaparsanız daha fazla beyaz inci çıkartırsınız.

Umarız faydalı olur iyi oyunlar dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.