Metin2 Aynı Anda Birden Fazla Hesap (Çar) Nasıl Açılır?

Metin2 Aynı Anda Birden Fazla Hesap (Çar) Nasıl Açılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere metin 2 de aynı anda birden fazla çar nasıl açılır onu anlatacağız.

Yılların efsane oyunlarından sayılan Metin 2 günümüzde hala çok sayıda oyuncu tarafından oynanmaktadır. Özellikle pvp serverlarda epey oyuncu mevcuttur diyebiliriz. PVP serverlarda aynı anda birden fazla çar açmak çok basit. Metin2 client exe dosyasını ne kadar çalıştırırsanız o kadar yan çar açmış olursunuz. Fakat Metin 2 TR’de bu sistem biraz farklı. Bazı oyuncular gerçek metin 2 de birden fazla hesap açmanın ban tehlikesi oluşturabileceğinden korkuyor. Fakat böyle bir durum yok. Yani gerçek TR Metin 2’de aynı anda birden fazla sınırsız çar açabilirsiniz. Birden fazla çar açmak tamamen legaldir. Peki bunu nasıl yaparız şimdi maddeler halinde onu anlatalım.

Metin 2 TR Aynı Anda Çoklu Çar Açma

1-) Öncelikle arkadaşlar gerçek Metin 2’yi 2 türlü çalıştırabilirsiniz. İlki Steam üzerinden diğeri ise Gameforge üzerinden. Sizlere tavsiyemiz Steam üzerinden oynamamanız. Çünkü Steam ile 1 hesapla 1 çar açabiliyorsunuz. Maalesef birden fazla çar açılmıyor. Daha doğrusu biz denedik Metin2’nin normal klasörüne girdik ve yeni bir oyun çalıştırdık. Fakat her seferinde oyuna giriş yaparken hata verdi lakin sizde bu hatayı vermeyebilir yine de deneyebilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi aynı anda birden fazla hesap için Steam değil Gameforge üzerinden oyunu oynayın.

2-) Gameforge son yapılan yenilikle birlikte güzel bir panele sahip ve bu panel üzerinden her türlü Metin 2 ayarı yapabiliyorsunuz. 1 tek mail ve şifre ile birden fazla sınırsız hesap açabiliyorsunuz. İlk önce metin 2’nin resmi web sitesine “gameforge.com/tr-TR/play/metin2” girip sağ üst taraftaki “İstemciyi İndir” butonuna basıyoruz.

3-) Ardından Gameforge istemcisini indirmiş oluyoruz. Sonrasında hesap oluşturup sisteme giriş yapıyoruz. Bu gameforge aynı Steam gibi bir oyun platformudur. İçerisinde gameforge.com’a ait oyunlar yer almaktadır. Hesap oluşturup sisteme girdikten sonra Gameforge ekranı aşağıdaki gibi olacaktır.

4-) Buradan sağ üst taraftan kullanıcı adımıza tıkladığımızda aşağıdaki gibi seçenekler açacaktır. Buradan “Hesap oluştur” butonuna basıyoruz ve yeni karakterimizi oluşturmuş oluyoruz.

5-) Buradan istediğimiz hesap adını yazarak yeni çarımızı oluşturabiliriz.

6-) Sonrasında ise “Oyna” butonuna bastığımızda 2. bir çar açmış oluruz. Aynı şekilde bu işlemi sınırsız kere tekrarlayabilirsiniz ve aynı anda 3,4 hatta 5 oyun birden bile açabilirsiniz. Dediğimiz gibi gameforge istemcisini bilgisayarınıza kurarak aynı anda birden fazla oyun açabilirsiniz. Ayrıca hem Steam’dan metin 2’yi açıp hem de gameforge üzerinden de oyunu açabilirsiniz. Yani Steam metin 2’den 1 tane + gameforge üzerinden 3 tane açarak aynı anda toplamda 4 hesap birden çalıştırabilirsiniz.

Metin 2’de toplu hesap bu şekilde açılmaktadır. Aynı şekilde oyun dosyaları içindeki “metin2client.exe” dosyasını da birden fazla açarak yine çoklu çar açımı yapabilirsiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*