Metin2 ‘Binek dönüşümü’ nasıl yapılır? Hangi NPC’den yapılır? (Binek yansıtma)

Metin2 ‘Binek dönüşümü’ nasıl yapılır? Hangi NPC’den yapılır? (Binek yansıtma)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin 2 oyununda binek dönüşümü (binek yansıtma) hangi NPC’den ve nasıl yapılır onu anlatacağız.

Metin2’de binek dönüşümü son yıllarda gelen yeni bir özelliktir. Binek dönüşümü ile bineklere yeni görüntü verebilir veya sürelerini uzatabilirsiniz. Peki binek dönüşümü nereden ve nasıl yapılır şimdi onu anlatalım.

Metin2 Binek Dönüşümü (Binek Yansıtma) Yapılışı

1-) Metin2’de binek dönüşümü yapmak için “Teovahdan” NCP’sine gitmemiz gerekiyor. Teovahdan 1. köylerde bulunmaktadır. Yani mavi, kırmızı ve sarı bayrak 1. köye giderseniz bu NPC’yi bulabilirsiniz.

2-) Teovahdan’a tıkladığımızda aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Buradan “Devam” butonuna basıyoruz.

3-) Sonrasında buradan “Binek dönüşümü” kısmını açıyoruz.

4-) Ardından binek dönüşümü yapabileceğimiz ekran açılmış oluyor. Buradan sol tarafa orijinal bineğimizi koyuyoruz. Sağ tarafa ise malzeme bineği konulmaktadır. Ardından 30m karşılığında binek dönüşümü, binek yansıtması yapılmış olur.

5-) Bu şekilde binek yansıtması yani binek dönüşümü yapılmış olur. Yansıtmanın fiyatı 30.000.000 yangdır. Yani 30m tutmaktadır.

Ayrıca binek dönüşümünde orijinal bineğiniz 5 günlük ve malzeme bineğiniz 7 günlük ise dönüşüm yapılan binek 5 günlük olur. Yani şöyle örnek verebiliriz.

  • Orijinal binek : 10 günlük
  • Malzeme bineği : Manni 7 günlük

Bu durumda dönüşüm olan binek 10 günlük ve Manni görünümlü olmuş olur. Ek olarak;

  • Orijinal binek : Sınırsız süreli
  • Malzeme bineği : Manni 7 günlük

olursa bu durumda da dönüşüm olan binek 7 günlük Manni görünümlü olmuş olur. Yani süresiz bir bineği dönüştürürseniz süresizliği kalkar ve malzeme bineğindeki süre geçerli olur. Ama süreli binekte orinijal bineğin süresi baz alınır.

Bu şekilde binek yansıtması yapabilirsiniz. Teşekkürler iyi oyunlar dileriz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*