Metin2 Hangi Efsun Hangi İteme Gelir? {Tüm Efsunlar}

Metin2 Hangi Efsun Hangi İteme Gelir? {Tüm Efsunlar}

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de hangi efsun hangi iteme gelmektedir tablo halinde onun listesini paylaşacağız.

Metin2’de itemlere birbirinden güzel efsunlar gelebiliyor. Bu efsunlar çoğunlukla farklı farklı itemlerde oluyor. Yani küpeye gelen bir efsun mesela kalkana gelemiyor. Veya sadece kaska gelebilecek özel efsunlar mevcut. İşte bunları ayırt etmek için sizlere tablo halinde hangi efsun hangi itemde yer alır onu oluşturduk. Aşağıdan görsel olarak 3 farklı efsun listesine bakabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler bol güzel efsunlar dileriz.

Metin2 Hangi Efsun Hangi İteme Gelir

EFSUN VE İTEM TABLOSU 1:

EFSUN VE İTEM TABLOSU 2:

EFSUN VE İTEM TABLOSU 3:

Metin 2’de hangi efsun-özellik hangi itemlere gelir onun listesini paylaştık. Bu tabloya bakarak efsunların nelere gelebileceğini görebilirsiniz. Dilerseniz görselleri bilgisayarınıza indirip oradan da sürekli bakabilirsiniz.

Efsun tablosundan da gördüğünüz gibi saldırı değeri, zehirleme şansı, sersemlik karşısında bağışıklık, yavaşlama bağışıklılığı vb. gibi efsunlar sadece 1 çeşit iteme gelebiliyor. Mesela saldırı değeri sadece zırhlara gelebiliyor. Aynı şekilde sersemlik bağışıklılığı sadece kalkan itemlerine gelebilmektedir. Bu şekilde yukarıdaki görsellerden tüm efsun-item karşılaştırmalarına bakabilirsiniz.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*