Metin2 Renkli ve Şekilli Pazar Nasıl Kurulur?

Metin2 Renkli ve Şekilli Pazar Nasıl Kurulur?

Epeydir Metin 2’ye girmiyordum.Geçtiğimiz günlerde oyuna girdiğimde pazar kurulma sistemindeki değişiklik gözüme çarptı.Oyunda artık renkli ve şekilli pazarlar kurulabiliyor.Peki bunu nasıl yapacağız hep birlikte bu yazımda sizlere anlatacağım.

Öncelikle Metin 2 çok eski bir oyun olmasına rağmen hala epey bir oyuncusu bulunmaktadır.Gerçek Metin2‘nin yanı sına daha çok pvp serverları tercih eden oyuncular yapılan son değişikliklerle oyundan epey zevk almaya başladı diyebilirim.Şahsen ben pazar kurulma sisteminin değişmesine oldukça sevindim.Pazarlar artık gayet şık duruyor bu da oyundaki müşterilerin ilgisini çekebiliyor.

Peki şimdi gelelim renkli ve şekilli pazar nasıl kurulur onu öğrenmeye.

Öncelikle arkadaşlar oyundaki “Genel Depocu Helen” adlı npc ye gidiyoruz.

Sonrasında “Kaşmir Paketi” adlı itemimi satın alıyoruz.Zaten npc’de 0 yangdan satılıyor.Yani bedavadır.

Sonrasında ise pazar kuracağımız yere gidiyoruz ve “Kaşmir Paketi” itemine sağ tıklıyoruz.Sonrasında oradan istediğimiz şekili seçiyoruz.Ben “Binbir Gece” görünümünü seçtim siz de istediğinizi seçin.

Binbir Gece’den ise “Buzul Çağı” adlı şekli seçtim.Resimde de gördüğünüz gibi bu şekil buz mavisi rengindedir ve gayet şık görünüyor.

Sonrasında ise pazarımızı kuruyoruz ve üstteki resimde gördüğünüz gibi pazarımız şekilli ve renkli olmuş oluyor.Bu şekilde oyunda ticaret yapanlar için oldukça dikkat çekici olacaksınız.Bu özellikleri herkes kullanmıyor bu arada o yüzden siz kullanın ki bir farkınız olsun sizin itemleriniz daha ön planda olsun.

Umarım yazımı beğenmiştirsiniz.Sosyal medyada yazımı paylaşmayı unutmayınız.

Editör Furkan Şirin…


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.