Metro Marketler Zincirinin Kaç Şubesi Vardır?

Metro Marketler Zincirinin Kaç Şubesi Vardır?

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Metro marketler zincirinin ülkemizde toplam kaç marketi vardır onun sayısını paylaşacağız.

Metro marketleri normal marketlerden farklı olarak toptancı satış yapan bir markettir.Bu yüzden satılan ürünleri toplu aldığınızda çok uygun fiyatlara alabiliyorsunuz.Metro dünya genelinde bir firmadır.Fakat Türkiye’de ilk şubesini 1990 senesinde İstanbul’da Güneşli semtinde açmıştır.O günden bugüne ülkemizdeki şube sayısını arttırmıştır.Peki metro marketlerinin şube sayısı kaçtır şimdi onu paylaşalım.

Metro Toptancı Marketlerin Türkiye’deki Sayısı

Türkiye’de toplamda 36 adet Metro şubesi(marketi) yer almaktadır.Buradaki siteye girerek kendi resmi web sitesinden toplamda kaç şubesi var ve hangi illerimizde şubeleri var güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Mesela şuanda güncel olarak üstteki haritadan Metro marketlerinin hangi illerde kaç tane olduklarına bakabilirsiniz.Dediğimiz gibi şuanda Türkiye’de toplamda 36 tane Metro marketi bulunuyor.Bu ilerleyen zamanlarda artabilir.Artış veya azalış olursa konumuzu güncelleyeceğiz.

Ek olarak dünya genelinde ise Metro’nun 25 farklı ülkede toplamda 759 mağazası bulunmaktadır.Bu mağazalarda ise toplamda 108 bin çalışanı bulunmaktadır.Dünya genelindeki toplam mağaza sayısı hakkındaki detaylı bilgisine ise buradaki linkten bakabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar.Herkese iyi alışverişler dileriz.Yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.