Naruto Shippuuden 2016 Ekim Ayında Bitiyor!

Naruto Shippuuden 2016 Ekim Ayında Bitiyor!

Evet yanlış duymadınız maalesef yıllardır izlediğimiz efsanelerin efsanesi animemiz Naruto Shippuuden 2016 yılının ekim ayında sona erecek.

O kadar üzgünüm ki keşke fil bölümleri devam etseydi diyorum o derece.Çünkü her hafta perşembe günleri naruto sayesinde bir başka oluyordu.Lakin artık bitiyor.İnsanın ağlayası geliyor.Şimdi animeyi takip etmeyenler bu yazdıklarımı çok abartabilirler.Ama animeyi izleyenler ne demek istediğimi bilirler.

Son olarak Naruto ve Sasuke’nin final savaşı ile manga bitmişti.Aynı şekilde anime de böyle bitiyor.Bildiğiniz gibi son bölüm(478. bölüm) dün yani 6 ekimde izleyicilerle buluştu.Artık geriye 2 bölüm kaldı.2 bölüm sonra anime sona erecek.

Peki bu bölümler ne zaman olacak onları açıklayayım.

6 Ekim ==> Naruto Shippuuden 478. bölüm

13 Ekim ==> Naruto Shippuuden 479. bölüm

20 Ekim ==> Naruto Shippuuden 480. bölüm

Gördüğünüz gibi naruto shippuuden toplam 480 bölümden oluşuyor.İlk seri Naruto da 220 bölümdü.Yani toplamda 700 bölüm ediyor.Ek olarak manga da 700 bölümden oluşuyordu.Yani adamlar fillerle beraber tam 700 bölüm anime çekmişler helal olsun denk getirmişler.

Keşke bitmeseydi diyoruz ama yapacak bir şey yok.Umarız tekrardan bu tarz bir anime başlar bizler de zevkle izleriz.Bir aralar İtachi’nin animesi yapılacak diyorlardu ne kadar doğru bir haber bilmiyorum ama olursa süper olur.

Şimdilik bu kadar artık perşembeleri bir hüzünlü geçecek.Naruto’suz herkese mutluluklar dilerim…

admin

Merhabalar ben Mustafa , Yıldız Teknik Üniversitesi'nde matematik mühendisliği okuyorum.Siteye her gün her telden içerik eklemeye çalışıyorum.Sormak istediğiniz sorular olursa bana mustafamsirin@gmail.com adlı mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (4)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.