Oyun Oynayarak İnternetten Para Kazanma

Oyun Oynayarak İnternetten Para Kazanma

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere internetten oyun oynayarak para kazanma yöntemlerini anlatacağım.Benim anlatacağım oyun internetten website üzerinden oynanıyor.Yani bilgisayarınıza yükleyeceğiniz ve karşısında zaman geçirip para kazanacağınız bir oyun değildir.

Para kazanacağımız website burası=goldenmines.biz

Öncelikle oyunu anlatayım.Oyun bir çeşit yatırım oyunudur diyebiliriz.Oyunda toplam 5 çeşit cüce var ve bu cüceleri yatırım yaparak satın alıyorsunuz sonrasında sizin için altın biriktiriyor.Mesela en düşük cüceden aldınız diyelim.Saatlik 7 altın biriktiriyor ve zamanla birikim yaparak oyun parasını gerçek paraya çeviriyorsunuz.Böylece oyun oynayarak para kazanmış oluyorsunuz.

Oyun paralarını biriktirerek RUB(yani rus para birimi) kazanıyorsunuz.Örnek olarak 1 tl 24 rub ediyor.Para kazanmak için cüceleri satın almanız yeterlidir.Yani bilgisayarınız kapalı bile olsa o cüceler sizin için çalışıyor ve para kazanıyorsunuz.Tabii ki yüklü miktarlar kazanmak için yatırım yapmanız gerekiyor.Mesela 15 tl yatırım yapsanız 1 tane profesyonel cüce satın alabilirsiniz.Sonrasında 1 profesyonel cüce size günlük minimum 1-2 tl arası bir şey kazandıracaktır.

Şimdi gelelim nasıl üye olabilir sorusunun cevabına.

Üyelik linki=Tıkla üye ol

Yukarıdaki linke tıklayarak benim referansımdan üye olabilirsiniz.(Eğer referansımdan olursanız çok sevinirim ve size elimden geldiğince yardımcı olurum bu konuda.)

Üye olduktan sonra günlük bonusumuzu alıyoruz.Bu bonusu her gün alabilirsiniz.10-100 arasında sistemin rastgele verdiği altınlar sizin oluyor.Sol menüden “Daily bonus” butonuna basıyoruz sonrasında aşağıdaki resimdeki gibi bir yer çıkıyor karşımıza.

oyun oynayarak netten para kazanma 1

Üye olduktan sonra üstteki resimde kırmızı yazının yerine yeşil bir yazı gelecek ve ona tıkladığınızda günlük bonusunuzu alabileceksiniz.Bunu her gün yapabilirsiniz.

Peki cüceleri nereden alabiliriz.Şimdi de ona gelelim.Toplam 5 cücemiz mevcut.Bunun için sol taraftan “Hire gnomes” butonuna basıyoruz ve cücelerimiz karşımıza geliyor.

oyun oynayarak netten para kazanma 2

oyun oynayarak netten para kazanma 3

Üstteki resimde de gödüğünüz gibi en iyi cücemiz profesyonel cüce ve fiyatı 100 bin altındır.Bunu yatırım yapmadan almak epey zaman alır ama yinede zevkine oynarım derseniz her gün girin hediye bonusunuzu alın sonra en düşük cüceden başlayın zamanla profesyonel cüceye sahip olursunuz.

Cüce satın almak için de “Hire” butonuna basıyorsunuz ve cüceye sahip oluyorsunuz.Cüce satın almada bir sınır yoktur.İstediğiniz kadar alın ve size ait oluyor kaybolma ihtimali yok yani.

Son olarak ödeme yöntemine gelirsek burada sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Çünkü paypal veya banka kartı geçerli olmuyor burada.Geçerli olan en popüler ödeme yöntemi Payeer‘dir.Biriktirdiğiniz altınları Payeer hesabınızı kullanarak gerçek RUB parasına çevirebilirsiniz.Sonrasında Payeer’den paypala veya bankaya transfer edebilirsiniz.

Şimdilik anlatacaklarım bu kadar.Dediğim gibi referans linkimden üye olursanız çok sevinirim ve elimden geldiğince yardımcı olurum bu konularda.Herkese iyi eğlenceler bol kazançlar dilerim.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (11)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*