Popüler Haber Sitelerinden Ücretsiz Backlink Nasıl Alınır?

Popüler Haber Sitelerinden Ücretsiz Backlink Nasıl Alınır?

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere Google News kayıtlı,dmoz kayıtlı kısacası her yere kayıtlı diyebileceğimiz tarzda Türkiye’nin en iyi haber sitelerinden ücretsiz tanıtım yazılı backlink nasıl alırız onu anlatacağım.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bazı webmaster forum sitelerinde radikal,milliyet,hürriyet gibi sitelerden tanıtım yazısı satıyorlar bazen ucuzdan bazen de pahalıdan satıyorlar.Siz siz olun sakın almayın bunlardan.Çünkü ben bir keresinde almıştım adamın yaptığı şey radikalin blog sistemine üye olup yazıyı yapıştırmasıydı.Geriye sadece radikal sitesinin onaylaması kalıyordu.

Bu işlemleri siz kendiniz de yapabilirsiniz.Boşuna para vermenize gerek yok.Ha derseniz ki hiç uğraşamam iki saat bloga üye olacağım onaylanması bekleyeceğim falan diye başkasına yaptırabilirsiniz ama değmez kendiniz uğraşın derim.

Konu başlığında ücretsiz backlink yazdım evet ama bu footer link olmuyor tanıtım yazısının içindeki backlink’ten bahsediyorum aman yanlış anlaşılmasın.

Şimdi gelelim nasıl ücretsiz tanıtım yazılı backlink alacağız sorusunun cevabına.

Öncelikle arkadaşlar Türkiye’deki en ünlü haber sitelerini araştırıyoruz benim bildiklerim bu şekilde;

-Hürriyet

-Milliyet

-Radikal

-Sabah

Bu şekilde gidiyor.Ben buradan Radikal sitesinden örnek vererek nasıl backlink alacağımızı açıklayayım.

Öncelikle radikal bloga giriyoruz.Sonrasında açılan sayfada bulunan “Giriş Yap” butonuna basıyoruz.

radikal blog üyelik 1

Sonrasında açılan sekmeden üye olabiliyoruz veya facebook ile giriş de yapabiliriz.Ben facebook ile giriş yaptım daha kolay oluyor yine de tercih sizin.

radikal blog üyelik 2

Girişimizi yaptıktan sonra profilimize geliyoruz.

radikal blog üyelik 3

Sonrasında henüz blogumuz olmadığı için yeni blog oluşturacağız ve sonra da yazılarımızı girmeye başlayacağız.

radikal blog üyelik 4

Sonrasında blogumuzu oluşturuyoruz.Gerekli yerleri dolduruyoruz.

radikal blog üyelik 5

Her şey tamam diyebilirim şimdi de yazımızı ekleyebilir.

radikal blog üyelik 6

Benden size tavsiye ekleyeceğiniz tanıtım yazısında 1 adet link çıkışı olsun eğer 3 tane ve fazla link çıkışı yaparsanız göze batabilir radikal editörleri yazınızı kabul etmeyebilir.O yüzden 1 link çıkışı olması sizin için daha iyi olur.Ben burada radikal sitesinden örnek verdim aynı şekilde diğer ünlü haber sitelerinde de bu tarz blog üyeliği açıp sağlam yazılarınızı girebilirsiniz.Onaylanma garantisi veremem ama şansınızı deneyin yazınıza güveniyorsanız neden onaylanmasın.Herkese kolay gelsin dilerim.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (64)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*