Recep Tayyip Erdoğan’ın Yazdığı Tüm Kitaplar

Recep Tayyip Erdoğan’ın Yazdığı Tüm Kitaplar

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yazmış olduğu tüm kitapların isimlerini ve detaylarını paylaşacağız.İyi okumalar dileriz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aynı zamanda kitap yazdığını biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız.Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi yazdığı toplamda 2 tane kitabı vardır.Bunlar “Küresel barış vizyonu” ve “Bu şarkı burada bitmez” isimli kitaplardır.Şimdi bu kitapların detaylarına birlikte bakalım.

1-) Küresel Barış Vizyonu;

Küresel barış vizyonu kitabının yazarına aslında tam olarak Recep Tayyip Erdoğan diyemeyiz.Çünkü bu kitap Erdoğan’ın bazı ülkelerde yapmış olduğu konuşmaları kaleme dökmüştür.Yani kendi konuşmalarını kitapta okuyacaksınız fakat kitabı yazan kesin Erdoğan’dır diyemeyiz.Büyük ihtimalle yardımcıları yazmış olabilir tam bilmiyoruz.Ama dediğimiz gibi kitabın büyük bir kısmı Erdoğan’ın konuşmalarıyla geçiyor.Kitabın toplam sayfa sayısı 328’dir.İlk olarak 2012 senesinde basılmıştır.Kitabı internetten online kitap satış sitelerinde bulabilirsiniz.

2-) Bu Şarkı Burada Bitmez;

Kitap, İstanbul büyükşehir başkanı zamanındayken Recep Tayyip Erdoğan’la yapılan bir söyleyişiyi anlatıyor.Kitapta birbirinden çarpıcı açıklamalar yer alıyor.Ek olarak kitabın 2. bölümünde İstanbul’a yapılan hizmetler anlatılıyor.Kitap toplamda 160 sayfadan oluşmaktadır.Kısacası bu kitap İstanbul’daki sıkıntıların nasıl halledildiğiniz o zor zamanların nasıl geride kaldığını anlatıyor.2. bölümde ise tamamen istatistik üzerine aktarımlar yapılmış.Daha çok İstanbul’un yeni dönem için neleri değişmiş onların sayısal verilerini aktarıyor.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olur.Teşekkürler yorumlarınızı bekliyoruz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.