Şampiyonlar Ligi Müziği Piyano Notaları

Şampiyonlar Ligi Müziği Piyano Notaları

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere şampiyonlar ligi müziğinin piyano notalarını paylaşacağız.

Şampiyonlar ligi, dünya kupasından sonra futboldaki en üst müsabakalardan birisidir diyebiliriz.Haliyle futbolun yanı sıra bu şampiyonanın müziği de gayet güzeldir.Bizler de bu efsane müziğin piyano notalarını sizlerle paylaşmak istedik.Şimdi aşağıya şampiyonlar ligi müziğinin piyano notalarını paylaşalım.

Şampiyonlar Ligi Müziği Piyano Notaları

Şampiyonlar ligi müziğinin piyano notaları bu şekildedir.Notaların devamı vardır arkadaşlar.Devamına buradaki siteden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca eğer okuyamadığınız nota olursa lütfen yorum kısmından yazınız elimizden geldiğince nota okuma hakkında yardımcı oluruz.Biz yine de şampiyonlar ligi müziğinin basit do-re-mi şeklindeki notalarını aşağıya ekleyelim.

Şampiyonlar ligi do-re-mi melodika notaları;

fa# fa# fa# sol sol
sol sol sol fa# sol
re re re mi mi
fa# sol sol
sol sol sol
mi la fa do mi
mi fa# fa#

Do-re-mi şeklinde notaların yazılışı da bu şekildedir.Fakat bu notalar basit halde yazılmıştır.Yani piyano notaları daha üst seviyededir.Umarız yararlı olur.Herkese iyi çalmalar dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.