Satılan Tüm Domainleri Satış Fiyatıyla Gösteren Site

Satılan Tüm Domainleri Satış Fiyatıyla Gösteren Site

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere dünyada gelmiş geçmiş satılan tüm alan adlarını fiyatlarıyla birlikte gösteren bir siteyi tanıtacağız.

Özellikle domain sektöründe olanlar için gerçekten fiyat araştırması çok önemlidir.Mesela bir domain sattığında veya satın aldığında o tarz domainlerin kaçtan satıldığını öğrenmesi kendisi için çok iyi olur.Tabii ki bu paylaşacağımız site dünya çapında global bir sitedir.

O yüzden Türkiye üzerinden değil de genel olarak düşünmeliyiz.Bizim ülkemizde maalesef piyasa kötü fakat yurt dışına baktığımızda gayet güzel paralara alan adları satılabiliyor.Hem fikir hem de piyasa analizi yapmanız açısından sizlere site ismini paylaşalım.

Site Adresi Burasıdır = www.namebio.com

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi sitemizin adı namebio.com ‘dur.Peki burada satılan domainlere nasıl bakarız şimdi onu kısaca anlatalım.Öncelikle siteye giriyoruz.Ardından direkt olarak anasayfada karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

Buradan hangi domainlere bakmak istiyorsak onları seçiyoruz.Mesela “Extension” kısmından com,net,org gibi uzantıları seçiyoruz.”Domain Length” kısmından da kaç karakterli alan adı arıyorsak onu yazıyoruz.Böylelikle hangi domainlerin satış fiyatlarını öğreneceksek onları etiketliyoruz.

Biz mesela örnek olarak 3 harfli .com domainlerin satış fiyatlarına bakacağız.Aşağıdaki gibi uzunluğu3 to 3 seçiyoruz.Ek olarak sadece .com seçiyoruz.Sonrasında “Search” butonuna basıyoruz.

Ardından aşağıdaki gibi ekran çıkacaktır karşımıza.Burada gördüğünüz gibi son günlerde satılan 3 harfli .com ların hangi firmada barındıkları ve kaç paraya satıldıkları yazıyor.

Bu şekilde sizler de tüm domainlerin kaç paradan satıldıklarını bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.Umarız faydalı olur.Herkese iyi ticaretler dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.