Shingeki No Kyojin(Attack on Titan) Anime İncelemesi

Shingeki No Kyojin(Attack on Titan) Anime İncelemesi

Herkese iyi günler bu yazımızda sizlere Shingeki No Kyojin bir diğer ismiyle Attack on Titan animesinin incelemesine,konusuna,bölümlerine vs. kısacası animenin detaylarına bakacağız.

Shingeki No Kyojin Anime Konusu

Öncelikle animenin konusundan başlayalım.Shingeki no kyojin animesi, surlarla çevrili bir yaşam alanında insanların devlere karşı verdiği hayat mücadelesini konu edinmektedir.

Animenin oldukça farklı ve dikkat çekici bir konusu var.Bu yüzden de izleyiciler tarafından tam puan aldığını söyleyebiliriz.Animenin mangası 2009 senesinde çıkmıştır ve manga dalında birçok ödül almıştır.

Animede insanlar belli bir surların içinde yaşamaktadır.Bu surları devlerden korunmak için zamanla inşa etmişlerdir.Lakin büyük bir devin sur kapısını yıkmasıyla birlikte hikaye başlayacaktır.Hem kısa hem de sürükleyici olması animeyi izler kılmaktadır.Bu yüzden vaktiniz varsa bu animeye başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Shingeki No Kyojin Animesi Kaç Bölümden Oluşuyor?

Animenin ilk sezonu 25 bölümden oluşmuştur.Toplamda 4 sezon olacak olan anime ortala 100 bölümden oluşacağı tahmin ediliyor.Manga 4 sezondu o yüzden anime de 4 sezon olacak gibi duruyor.

Animenin bir bölümü 22 dakika sürmektedir.Bölüm sayısının da kısa olması sebebiyle izlenecek en iyi kısa animeler arasındadır diyebiliriz.

Shingeki No Kyojin Fil Bölümleri Var Mı?

Peki animede fil bölümü var mı? Şuanda güncelde 30. bölümde olan animenin şuana kadar fil bölümü hiç olmadı.Belki ilerleyen zamanlarda fil bölümü olur lakin tahminlerimize göre filsiz bir anime izleyeceğimize benziyor.

Shingeki No Kyojin Karakterleri

Animenin başrollerinde Eren Jaeger,Mikasa Ackermann ve Armin Arlert bulunmaktadır.Bu karakterlerle birlikte animenin diğer karakterlerini de maddeler halinde yazalım;

==>Eren Jaeger
==>Mikasa Ackermann
==>Armin Arlert
==>Levi
==>Connie Springer
==>Jean Kirschtein
==>Erwin Smith
==>Sasha Braus
==>Reiner Braun

Baş karakterler bu şekildedir.Bunların arasında en iyi dövüşen Levi’dir.Gerçekten tam bir dev katili diyebiliriz.Zaten animeyi izleyince ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Şimdilik verebileceğimiz bilgiler bu şekilde.İlerleyen zamanlarda aklımıza yeni bilgiler gelirse konuyu güncelleyeceğiz.Herkese iyi günler dileriz…


  • Beğen  
---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
Sonraki Yazı
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.