Silkroad Online Maske (Mask) Nasıl Yapılır?

Silkroad Online Maske (Mask) Nasıl Yapılır?

Merhabalar bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda maske yani mask nasıl yapılır onu anlatacağız.

Silkroad Online oyununda canavarların maskesini düşürüp bunları kullanabilir veya pazarlarda stall kurarak 500k-1m civarlarında satabilirsiniz. Fakat maskeyi her karakter düşüremiyor. Oyunda sadece Europe çarlarından Roque (Rouge) olanlar canavarların maskesini çıkartabiliyor ve bunu kullanabiliyor. Yani bir canavarın maskesini çıkartmak isterseniz öncelikle Rogue karakterinizin olması lazım. Yani Rogue skilinin açık olması gerekiyor. Şimdi maddeler halinde sırasıyla nasıl maske yapılır onu gösterelim.

Silkroad Online Maske (Mask) Yapılışı

1-) Arkadaşlar maske yapılışı için öncelikle dediğimiz gibi Rogue bir karakterinizin olması lazım ve “Monster Mask” skilinin açık olması gerekiyor. Yani mesela xbow (crossbow) bir çar açabilirsiniz. Veya dagger çar da olur. Ardından 20 levele gelince bu skill de açılır.

2-) 20 levele geldiğimizde ve bu skili açtığımızda maskesini yapacağımız canavarın yanına gidiyoruz. Ve o yaratığı kestikten sonra hemen bu skille basıyoruz. Yaratığı normal başka bir skille veya düz vuruş ile kesebiliriz. Ama ardından hemen bu skili (monster mask) kullanmamız gerek. Sonrasında yere “Death Essence” adında bir item düşecektir. İşte bu item o canavarın maskesi oluyor. Bunu alıyoruz ve envanterimize geliyor.

3-) Envanterimizde aşağıdaki gibi görünmektedir. Sağ tık yaparak maskeyi aktif edebilirsiniz. Maskeyi açtığınızda siz de o canavarın tipine bürünmüş olursunuz. Mesela bu maske meek gun powder’a ait. Haliyle bunu kullanırsanız ona dönüşürsünüz.

4-) Maskenin süresi 30 dakika sürmektedir. 30 dakika sonra sona ermektedir. Veya sol üstten tık yaparak süre dolmadan iptal edebilirsiniz.

Aynı şekilde stall kurarak 500k civarlarında satabilirsiniz. Bu fiyatlara rahat gider. Ayrıca maske türü canavarı ne kadar yüksek levelse fiyatı da o kadar yüksek olur.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*